יוסף כהן- צלם

אודות.

יוסף כהן נולד ב-1979 בישראל, את דרכו המקצועית החל בשנת 2005 בלימודי צילום סטילס במרכז לצילום ״סטודיו גברא״ תל אביב.   במהלך שנותיו הראשונות צבר ניסיון בצילום פורטרטים, אופנה, פרסום ואירועים כאשר עבד עם בכירי הצלמים בישראל.  יוסף הינו אמן אשר רואה בצילום שפה המאפשרת לו להציג את העולם, האדם, החוויה והסיטואציה בה ניתקל שלא כאדם רגיל, אלא כצלם המוצא עצמו רואה את הפרטים הקיימים בכל סיטואציה יומיומית. יוסף שואב את השראתו לצילומיו מהיכרות אישית עם לקוחותיו, לכן חשוב לו לקחת את הזמן ולעשות זאת. בכך גורם להם להרגיש בנוח, יפים וטבעיים. למעשה מתייחס לכל לקוח כחבר. ההבנה והראיה של יוסף  מייצרים את מציאות היצירה. לדעתלראות את האור, את הקומפוזיציה, המצולם וכן להבין כי כל אדם וכל סיטואציה אינם מהווים עבורו מצב מוגמר. וככאלה ניתן להציג בצילום : תחושות, רגשות, אוירה, אנרגיה, מבט ומצב.

כך כל צילום הופך למעניין, מרגש, אישי, מסקרן, סוחף ויפה. גם אם לא מייצר אסטטיקה, סמטריה או העתקת המציאות.

חתונות

צילום חתונה עבור יוסף זה קודם כל כבוד וזכות!  יוסף שם דגש על אופיים של הזוגות, דבר אשר מהווה עבורו את ההשראה לכל צילום חתונה, כך כל חתונה מיוחדת ושונה מקודמתה ! הידע הרחב והניסיון של יוסף בצילום : פורטרטים, אדריכלות והפקות מספקות עבור הלקוחות תוצאות ויכולות אשר בזכותן הזוגות זוכים לקבל תמונות מדהימות ומזכרת יחודית מיום חתונתם. השילוב של : ידע, ניסיון, בטחון, רגישותונכונות אצל יוסף נותנים לזוגות את השקט והרוגע הנחוצים מאוד ביום חתונתם. ביום חתונתכם תהנו ממיטב יכולותיו האישיות והמיקצועיות וכן ממיטב ציוד הצילום המתקדם ביותר. שילוב זה יוצר סיפור ואמנות.

פורטרטים

יוסף מאמין שעל מנת לצלם אדם צריך וחשוב להכיר את המצולם. חשיבות ההיכרות יוצרת פתיחות, אמון, קרבה, חברות והכנה לקראת הצילום. בצילום פורטרט ישנם דגשים מקצועיים שעל הצלם לדעת כשהוא ניגש לצלם זויות / הבעות, סוגי עור ( חלק, שמנוני, גס וכו׳ ) מבנה פנים ועוד פרטים אשר בעזרתם והבנתם ניתן להפיק תוצאות אשר יראו את היופי והיחודיות שיש בכל אדם. ישנם שימושים שונים לפורטרטים – תדמית / יצוגי, אישית / פרטי, מעבירה מסר / סיפור ועוד

ליוסף יש את הידע, הציוד, הניסיון וההבנה איך ליצור את התמונה שתתאים לצורך הלקוח ואף יותר, תראה את היופי שבכל אחד מכם

 

תגובות

תגובות