קברט טוטאל

קברט טוטאל החלה את דרכה ב-2008, קבוצת האומנים חברה יחדיו על מנת לייצר מופעי קברט ברמה בינלאומית אבל בגרסה ישראלית. כך נולדו מופעי בורדל טוטאל שהועלו בפני קהלים של אלפים ונתנו במה ליוצרים שונים מעולם הקרקס, הקברט ותאטרון הרחוב. כיום, אנו ספקי תוכן אומנותי ברמה הגבוהה ביותר. אנו מפיקים מא' ועד ת' פסטיבלים בקנה מידה משתנה ודואגים להתאים את התוכן לקהל שלנו. אירועי החוצות שלנו מתהדרים באומנים הכי מוכשרים ואיכותיים בארץ, בהקפדה על כל פרט ומתן דגש רב על אינטראקציה בין האומנים והמופעים לבין הקהל. אנחנו מגיעים מהתחום, מכירים את עולם האירועים והבמה על כל גווניו ולכן מציעים שירות מקצועי ותוכן משובח.

המייסדים הם נועה מורדוביץ ומורן יהודה. נועה, ילידת 1979, ליצנית שהופיעה בכל רחבי העולם וגילתה את קסמו של עולם הקרקס. נועה היא הבימאית הראשית ומנהלת התוכן האומנותי של קבוצת קברט טוטאל. מורן, יליד 1980, שחקן תאטרון רחוב ותיק שהופיע בכל פסטיבל בעל חשיבות בעולם. המופע שלו: "המופע של מורן קסם" הועלה אלפי פעמים והוא מהווה תו תקן לאיכות וכשרון בעולם הקרקס ותאטרון הרחוב.

קברט טוטאל מתמחה בהפקות בהשראת טכניקות מעולם הקרקס; ג'אגלינג, להטוטי אש, אקרובטיקת אוויר וקרקע, ליצנות מודרנית ועוד.

 

המופעים הבלעדיים של קברט טוטאל

הטכניקה מגיעה מעולם הקרקס ומשלבת ליצנות, ג'אגלינג, להטוטי אש ואקרובטיקת אוויר וקרקע. מופעים מעולם תאטרון הרחוב (כמו שרואים בפיאצות באיטליה או בשדרת הראמבלה בברצלונה). * ניתן לקיים את המופעים בחללים סגורים ופתוחים, המופעים מתאימים לילדים ולכל המשפחה. * ניתן לשלב מופעים עם סדנאות.

 המופע של מורן "קסם"

מופע מצחיק בטירוף לכל המשפחה. מורן "קסם" הוא אומן תאטרון רחוב בינלאומי שיסחוף אתכם לחוויה מסעירה. מופע מהפנט בקצב גבוה ובהשתתפות פעילה של הקהל.

show moran

totali porfolio2
 קרקס טוטאלי

מופע קרקס נטו, ארובטיקה אווירית, ג'אגלינג, והמון צחוקים עם הקהל במופע ליצנות מודרנית. קרקס אמיתי בהישג ידכם. מתאים לכל המשפחה.


 מיצג "תיבת נגינה "

מופע מושלם לילדים. אקרובטיקת קרקע ואוייר, ליצנות וג'אגלינג בתוך סיפור עלילה שובה לב על ליצן מאוהב, קוף חוצפן , רקדנית גמישה במיוחד ומנהל קרקס שמספר את הסיפור.

תיבת נגינה1 copy

show-halomot
 חלומות באוויר

מופע תאטרון פיזי באווירה חלומית. זוג אקרובטיות שנעות באוויר כמו בתוך חלום. מופע מוסיקלי ותנועתי לילדים על עולם החלומות. המופע מלווה בתפאורה קסומה ופעילות לצופים.


 

 קבלת פנים "השטיח האדום"

המבקרים באירוע הופכים לכוכבים של הרגע. קבלת הפנים המקורית שלנו במקום שלכם. נכנסים לאירוע על השטיח האדום כמו בטקס האוסקר. דמויות שטח בתפקיד מפיקים ומעריצים, וגם צלם פפראצי, ילוו אתכם על השטיח האדום.

Bordel-Matan-Ben-Barak-66-of-375

-להטוטנים-3
 מופע בתהלוכהJUGGLE BEAT

מופע תיפוף וג'אגלינג שלא נראה כמותו. המתופף מוביל את קצב הלהטוטנים. 5 אומנים בתנועה ילהטטו בכוריאוגרפיות משותפות. הקהל יכנס לקצב ויהנה ממגוון הפתעות.


 השרברבים

מופע ליצנות לכל המשפחה, צמד שרברבים נלחמים זה בזה ובכל דליפה מפתיעה שמגיעה. משחקים של איזונים וכוריאוגרפיות בזוג, מופע מלא קצב והומור ובהשתתפות הקהל כיאה למסורת תאטרון הרחוב

-בדלי-1

 

תגובות

תגובות