שיווק באמצעות תוכן – פקטור ה 90% בשיווק דיגיטלי אפקטיבי

חיפוש מאמרים

הרשמה לעדכונים


שיווק באמצעות תוכן מהווה היום 90% ממאמצי השיווק בדיגיטל. אולם, הרבה עסקים (יותר מידי), מוצאים עצמם הולכים לאיבוד במבוך העצום של שיווק באמצעות תוכן ופשוט מוותרים. בהרצאה נדבר על הסיבות שהופכות את התוכן למלך הבלתי מעורער של השיווק המודרני, כיצד לייצר מערכות יחסים עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים, על פלטפורמות תוכן, מדיה חברתית, בלוגים ושאר הדברים שישפכו אור על העולם המרתק והחשוב הזה.
במהלך ההרצאה אני סוקר את הפעילויות שרצוי להתחיל איתן, כיצד מתניעים פעילות תוכן עבור עסק וידע חשוב נוסף שיהווה בסיס מצויין לא רק למתחילים אלא גם לעסקים שכבר פעילים בתחום ומבקשים להרחיב את הידיעות שלהם בתחום ולשפר ביצועים.
המרצה:
אורי שקד -חייט תוכן. בעלים איש תוכן וקופירייטר בחברת קיוורד בע”מ (https://www.key-word.co.il/) שמספקת שירותי תוכן וקופירייטינג בעברית ובאנגלית לעסקים. אני בתחום התוכן הדיגיטלי כבר שנים רבות ובעבר הקמתי מיזמי תוכן באירופה עד שהחלטתי להפוך לעצמאי. כיום אני מספק שירותי כתיבה, הקמת אתרים, ניהול בלוגים, קופירייטינג, שיווק במייל וייעוץ אסטרטגי בתחום התוכן לסטארט אפים וחברות. בנוסף, מרצה על שיווק ומיתוג במכללות מובילות.

 

שיתוף:

מאמרים נוספים

ניהול פיננסי – הטיפים של שירלי היזמת

ניהול פיננסי – הטיפים של שירלי היזמת

איך לגרום לשיווק מפה-לאוזן לעבוד ?

איך לגרום לשיווק מפה-לאוזן לעבוד ?

מודל 5 הכוחות של פורטר לגיבוש אסטרטגיה עסקית מנצחת

מודל 5 הכוחות של פורטר לגיבוש אסטרטגיה עסקית מנצחת