STUDIO E

studio E – סטודיו ללימוד השפה האנגלית

Studio E הינו סטודיו לעיצוב ולימוד השפה האנגלית. הסטודיו הוקם במטרה ליצור עבור כל תלמיד ותלמידה קורס אנגלית בהתאמה אישית. הסטודיו מציע מגוון אפשרויות לימוד רבות ומגוונות ובהן: קורס אישי, קורסי אנגלית בקבוצות , אנגלית עסקית, קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית המשלב התמודדות עם חרדת שפה, קורס אנגלית למתקדמים ועוד.

Studio E הוקם בשנת 2013 מתוך מטרה להעניק חווית אנגלית מהנה יותר, מעניינת יותר ויעילה יותר ברכישת השפה האנגלית.

צוות הסטודיו הינו איכותי, יעיל ונבחר בקפידה במטרה להעניק חוויית אנגלית יעילה ומהנה בו זמנית. Studio E מעניק כיום שירותי רכישת שפה למגוון לקוחות. תלמידי יסודי/ חטיבת ביניים/ תיכון, סטודנטים לתארים שונים, מבוגרים מגיל 40 ומעלה וכן אנשי עסקים.

החזון שלנו, להוביל שינוי בתפיסת השפה האנגלית; בזכות יעילות, מקצועיות ואהבה לשפה האנגלית ובזכות צוות מקצועי ומדהים. מטרת העל שלנו היא שכל אדם, בכל גיל ובכל רמה, ימצא עצמו משלב את השפה כחלק מלוח הזמנים השבועי שלו, לא משנה לאיזה צורך הוא נדרש או רוצה לדעת אנגלית.

סטודיו E ללימוד אנגלית סטודיו E ללימוד אנגלית 2
סטודיו E ללימוד אנגלית 4 סטודיו E ללימוד אנגלית 7 סטודיו E ללימוד אנגלית 5

שיתוף:

STUDIO E

STUDIO E יוצר קורסי אנגלית בהתאמה אישית

שיתוף:

שחף פרויקטים

שחף פרויקטים הינו עסק שהוקם על ידי אנוש שחף בשנת 2013, השירות מתבצע בעיקר באיזור הדרום, ומהותו ביצוע פרויקטים בגובה, אנו מספקים פתרונות לעבודות מורכבות אשר מצריכות בעיקר גישה בסנפלינג. העבודה נמצאת על קשת רחבה של שירותים כשביניהן אנו עוסקים ב:

-הדרכות לעובדי גובה כללים- בשנת 2007 יצאה התקנה לעבודה בגובה המחייבת כל עובד שעונה להגדרה של עובד גובה לעבור הדרכה, אנו מספקים הדרכה בגובה לקבוצות של עובדים, מפעלים וארגונים גדולים.

-הרחקת יונים- זהו התחום המוביל בחברתנו, כיום ציפורים, בעיקר יונים, מהוות מטרד בכל הארץ בין אם במגזר הפרטי ובין אם בתעשייה. היונים מלכלכות מאוד אזורי מחיית אדם, מקננות וגורמות למפגעים ברמת הרכוש וברמת הבריאות, זוהי בעייה שכדאי מאוד לטפל בה. ניתן להרחיק את הציפורים עלידי רשתות, דוקרנים, מלכודות ועוד. אנו נותנים מגוון רחב של פתרונות בתחום.

-ניקוי חלונות- עם הבנייה המתפתחת אנו רואים עוד ועוד שיטות בנייה שמשלבות מסכי חלונות בבניינים גבוהים, במיוחד באיזור הדרום ישנו צורך לנקות את בחלונות מאבק ולכלוך מצטבר, הניקוי יכול להתבצע על גבי פיגומים ממוכנים. במקומות שאפשרות זו לא קיימת, ניתן להגיע על ידי עבודת חבלים.

-שיקום מבנים- כשבניין ישן או קיימת פגיעה כתוצאה מרטיבות, שריפה או גורמים נוספים, חשוב לתקן כדי שהפגיעה לא תתפשט ותתרחב וגם כדי שערך הנכס לא יפגע. אנו מבצעים תיקוני בטון, טיפול בברזלי הזיון והשלמות נוספות לפי הצורך.

-התקנות מורכבות- בעצם אנו מבצעים כל עבודה שדורשת עיסוק בגובה, לדוגמא עבודות על תרנים, התקנת מצלמות, לווינים, מפרטים הנדסיים ועוד.

-חיזוק והשלמת אריחים- בהרבה מבנים בארץ בחלוף השנים או כתוצאה מרטיבות או עבודה לא טובה מתחילה תופעה של ניתוק אריחים מהקירות החיצוניים של המבנה. דבר העלול לגרום נזק רב וכמובן מסכן חיים, הפיתרון הינו חיזוק האריחים עלידי ברגים, במקומות בהם כבר נפלו האריחים יש לתקן ולהשלים כדי להחזיר את ההרמוניה ושלמות המבנה.

-איטום קירות חיצוניים- אנו מבצעים את כל סוגי עבודות האיטום למעט איטום גגות (עבודות זפת).

-התקנת ותיקון מרזבים- כאשר אין תעלות מיים מסודרות נוצרות בעייות רבות, הצפות, שלוליות, ומפגעים נוספים. אנו מתקינים מרזבים בכל גובה, מתקנים ומשחררים מרזבים שנסתמו.

שיתוף:

גרין האוס

גרין האוס, סוכנות הנדל”ן בניהולו של יוסי רם, תמצא לכם את ההשקעה הנכונה בנדל”ן בדרום, החל משטח לבניית בית פרטי וכלה בשטח מסחרי.

תחומי ההתמחות שלנו: 

סוכנות נדל”ן │ נכסים │ השקעות │ קניה/מכירה של בתי-יוקרה │
נדל”ן מסחרי │ תיווך │ ייעוץ │ ניהול נכסים │ קניה │ מכירה │
השבחה │ בתי-יוקרה │ דירות │ מסחרי │
באר שבע │ נחלות │ קיבוצים │ להבים | מושבים │
בתים │ נדל”ן בבאר שבע │ דירות בבאר שבע │
פנטהאוז │ דירת גן │ וילה │ משק-חקלאי │ מגרשים │
עיר הבה”דים │ מעבר צה”ל לנגב │
משרד תיווך │ מתווך דירות בבאר שבע │ קרקע חקלאית
גרין האוס 1
גרין האוס 2
גרין האוס 3
שיתוף:

שבילים לפלוס

כדי להצליח לקיים את המשפחה שלנו בכבוד לא מספיק להביא הביתה משכורות.

העולם המודרני מציב בפנינו מצד אחד שפע של מושגים, כלים ואפשרויות ומצד שני דורש מאיתנו אחריות אישית ובלי להכיר את המושגים והכלים האלו ולהשתמש בהם בחכמה אנחנו מסכנים את המשפחה שלנו.

שמי שי שמבה, אני יועץ לכלכלת המשפחה בעל תואר ראשון ובוגר קורס מאמנים ויועצים לכלכלת המשפחה של גיל אורלי. כבר מעל עשור שאני עוסק במקביל בהשקעות בנדלן באופן עצמאי וכשכיר.

כיועץ לכלכלת המשפחה אני מוביל משפחות לפעולת להגשמת חלומותיהן.

אני עושה זאת ע”י עזרה למשפחות בבניית תוכניות כלכליות ארוכות טווח שמותאמות באופן אישי לצרכיהן לרצונותיהן ולאופי שלהן. ביצוע התוכניות מביא את המשפחות לייצר לעצמן נכסים והשקעות שיתנו להם בטחון כלכלי תוך מינוף ומיקסום כח העבודה של הכסף שלהם.

בתהליך שאורכו כ-3 חודשים אנחנו מנתחים את המצב הכלכלי הנוכחי של המשפחה, מאפיינים אותה, את הצרכים ואת השאיפות והמטרות שלה ובונים תוכנית כלכלית שמובילה למטרות שלה ומותאמת אישית לצרכים הספציפיים שלה. לאחר מכן עוברים לשלב המעשי ובו מורידים את התוכנית הכלכלית מרמת הרעיון לרמת הביצוע כאשר לאחר חודש אנחנו נפגשים ומבצעים את השינויים הנדרשים (אם נדרשים) בתוכנית ולאחר מכן ממשיכים בליווי למשך 3 חודשים נוספים.

 

אני מציע תהליך ליווי ארוכי טווח, פגישות יעוץ חד-פעמיות והרצאות.

אז כדי לייעל את כלכלת המשפחה שלכם, בין אם לצאת מחובות ובין אם לייצר ביטחון כלכלי לעתיד. אתם מוזמנים לפנות אליי לפגישת היכרות בלי עלות ובלי התחייבות.

 

יש לכם דילמה כלכלית ספציפית? מוזמנים לתאם פגישת ייעוץ ממוקדת

 

שי שמבה

שיתוף:

בית הספר להכשרת סטייליסטיות טיפוליות – המכון הישראלי לסטיילינג טיפולי

סטיילינג טיפולי הינה שיטת טיפול חדשה ואפקטיבית. היא מסייעת לנשים ונערות הסובלות מדימוי גוף נמוך ,למי שנמצאת בצומת דרכים וחווה משבר ולמי שמתמודדת עם מחלה או שינוי פיזי. הסטיילינג הטיפולי פותח על ידי עדי לנדאו רון והוא נלמד באקדמיה ובבית הספר להכשרת סטייליסטיות טיפוליות. גם סטייליסטיות רגילות שרוצות להעמיק את שרות הסטיילינג שלהן יכולות להנות מקורסים ייחודים שנבנו עבורן.

הוא נותן מענה לנשים שרוצות ליווי ותמיכה בתהליכי שינוי שהם גם חיצוניים וגם פנימיים.

מבחינה חיצונית, אני מלמדת כל אישה איך להראות הכי מדהים בהתאם לנתונים בטבעיים שלה, מלמדת אותה אלו גזרות,צבעים וסגנונות הכי יחמיאו לה,ומלמדת אותה אייך לקנות באופן מדויק וחסכני.

מבחינה פנימית ורגשית, אני עוזרת לנשים לפתור סוגיות רגשיות שקשורות לדימוי עצמי נמוך,קבלה של שינוי החיים, שינויים סביב קריירה, התמודדות עם בעיות פיזיות וכדומה. תהליך סטיילינג טיפולי הוא תהליך כייפי וחוויתי שמתקיים בבתי קפה, בתוך ארון הבגדים שלך ובמרכזי הקניות. נשים רבות מעניקות לעצמן אותו כמתנת יומהולדת מעצימה לעצמן. זהו יום בלתי נשכח שמשאיר אותך בתחושת “היי” לתקופה ארוכה.

כאשת טיפול,מנחת קבוצות,סטייליסטית ופמיניסטית אני מקדישה את חיי המקצועיים לשינוי והרחבת אידיאל היופי, אני מאמינה שאישה יכולה להראות מדהים בכל גודל,מידה, מבנה,גיל וצבע ואני פועלת להטמעת התפיסה שלי באמצעות הרצאות לקהל גדול (עד 400 איש)בקבוצות קטנות אינטימיות ותהליכיות ובמפגשים פרטניים “אחד על אחד” עם לקוחות. בנוסף,אני מנהלת קבוצת פייסבוק חינמית שנקראת עסוקות(בסטייל) ובה כ7000 נשים שלומדות סטיילינג זו מזו דרך תמונות והשראה.

את לא צריכה לרדת במשקל או לעשות דיאטה כדי להראות מעולה ולהרגיש מעולה, את יכולה להתחיל משיחת טלפון קטנה אליי 😉

 

 

גילי ארנולדס תכנון נוף

גילי ארנולדס תכנון נוף

שמי גילי ארנולדס, הנדסאית נוף בהכשרתי. מתכננת נוף בפרוייקטים ציבורים: פיתוח שטח ודוממים, צמחיה, השקיה ועוד. ומעצבת גינות פרטיות מהרגע הראשון עד שלב “הקפה במרפסת”.

האהבה לצמחים זורמת בגנים שלי, אם ארצה ואם לא. לפני כמה שנים היא התחברה לאהבה לעיצוב, לאנשים, לילדים לחוויה. המוטו שלי הוא להוציא את האנשים מהבית כמה שיותר. שהייה בחוץ היא בריאה יותר, מועילה וחסכונית יותר. בגינון ציבורי אני שמה דגש על הבילוי בגן, צל רחב, משחק לילדים ועניין למבוגרים. בגינות פרטיות אני מתייחסת לגינה כמו החדר הגדול והחשוב ביותר בבית. מקום בו לילדים יהיה מרחב גדול, בטיחותי וכיפי, להורים יהיו פינות שונות להירגע ולארח וכולם יוכלו לקטוף ולאכול ולשאוף אויר נקי כל הזמן. מאמינה שהאהבה לגינון ולגינה נרכשת גם אצל מי שלא קיבל אותה בתורשה. זה הזכרון המתוק שלנו מתקופת השהייה בגן העדן.

 

 

שיתוף:

אסימטרית משרד מיתוג ואנימציה

 

 


 

אנו מציעים מגוון רחב של שירותי פרסום לעסקים, ארגונים, כנסים ופרוייקטים מיוחדים:

אנו מלווים אתכם החל מבניית הקונספט ועד שלב הביצוע: במשרד ניתן לקבל שירותי בניית קונספט, עיצוב גרפי, הפקת אנימציה כולל תסריט וקריאייטיב, ובניית אתרים ודפי נחיתה.

אנחנו משתמשים בעיצוב, הומור ורעיונות לא שגרתיים כדי להגיע לתוצאה מפתיעה, מרגשת ומעניינת שתהיה זכירה ותגרום לאנשים להתעניין בכם.


 

 

 

שיתוף:

ראן אאוט- חדר בריחה באילת

ראן אאוט- חדר בריחה באילת

אטרקציה באילת שמתאימה לכל המשפחה. חדר בריחה – הוא משחק חשיבה ושבו אתם תתטרכו לחשוב מחוץ לקופסה, לפתור חידות, למצוא רמזים ולעבוד בשיתוף פעולה כדי לנצח! בילוי נהדר באילת לכל המשפחה!

מתחם חדרי הבריחה הגדול באילת

אטרקציה באילת- חיוך על הפנים, ביקורות ותגובות על החדר שלנו הוכיחו אותו כבילוי חובה באילת

שיתוף פעולה- בכדי להצליח במשחק תצטרכו לשתף פעולה, להקשיב אחד לשני ולעבוד כצוות

הכול במקום אחד- הנאה, חוויה, שיתוף פעולה, עבודת צוות – כל זה במקום אחד, במשך שעה אחת.

חידות- כל החידות שלנו ייחודיות ורשומות על ידינו בלבד. השקענו את רוב המאמץ ואהבה כדי שתקבלו חוויה הכי טובה

להזמנה 

שיתוף:

חיות וחיבוקים

חיות וחיבוקים

אנו עוסקים בטיפול והדרכה באמצעות בעלי חיים בגני ילדים, קייטנות, במוסדות הגיל השלישי, מפעילים בימי הולדת ובאירועים שונים.
כמו כן ניתן להזמין פעילויות חד פעמיות לפי נושאים נבחרים.
לכל אורך המפגשים נדגיש את האמפתיה, חמלה והאהבה לבעלי החיים ונלמד לכבדם.

שיתוף:

TWB Digital


נעים להכיר, אנחנו TWB DIGITAL, והמומחיות שלנו היא בבניית אתרים, מיתוג ושיווק דיגיטלי. יש לנו ניסיון עשיר בבניית אתרים מכל הסוגים ובכל סדר גודל: מאתרים עם עמודים בודדים ועד אתרים עם עשרות אלפי עמודים, תוך הקפדה על נוחות וחווית משתמש, עיצוב נקי ושימוש בפיצ’רים מתקדמים.

 

פלטפורמת אומברקו

את האתרים שלנו אנחנו מפתחים במערכת התוכן האירופאית Umbraco – מערכת ניהול תוכן מקצועית מבוססת קוד פתוח שנתמכת על ידי ענקית הטכנולוגיה Microsoft  ומשמשת את המותגים הגדולים בעולם (מייקרוסופט, SONY, מרצדס, קבוצת קרלסברג, היינץ, המגזין ווג ועוד). לעומת מערכות אחרות המתבססות על תבניות ותוספים מוכנים מראש, אתרי אומברקו מפותחים מאפס, בהתאמה האישית ללקוח. הגמישות בבניית האתר היא מדהימה: אתם תחלמו – ואנחנו נפתח.

 

אז מי אנחנו בעצם?

החברה הוקמה על ידי אביחי ביטון, מתכנת אומברקו בכיר ואחד ממומחי אומברקו בישראל, וטל תורג’מן, אשת קריאייטיב ואסטרטגיה שמתמחה בלווי מותגים בתהליכי הקמה ומיתוג מחדש. ביחד, לקחנו את המושג “משרד דיגיטל” כמה צעדים קדימה: אנחנו עובדים בפורמט דיגיטלי לחלוטין (כן, עוד לפני ימי הקורונה), בשיתוף פעולה פורה בין אנשי מקצוע מוכשרים מכל רחבי הארץ: מעצבות UX/UI, מפתחת Full stack, קופירייטרית, מנהלת קמפיינים PPC, ומנהלת משרד.

 

במה אנחנו מאמינים?

–           אנחנו מאמינים באיכות. זו הסיבה שבחרנו באתרי אומברקו. אמנם זה דורש מאיתנו יותר עבודה, אבל ההבדל בתוצאה הוא משמעותי. זו גם אחת מהסיבות שאנחנו מעניקים אחריות על האתרים שלנו לכל החיים.

–           שירות לקוחות אישי וזמין הוא, בסופו של דבר, אחד היתרונות הגדולים שלנו.

–           קידמה והתחדשות, שתי מילים שאנחנו מכירים היטב בעולם הדיגיטל שלא מפסיק להפתיע

–           עבודת צוות, כי זה מה שהופך את התוצאה למעולה: שיתוף הפעולה הפורה בין אנשי מקצוע שמומחים בתחומם. כשעובדים בצוות ההשראה לא מפסיקה להגיע!

 

בין לקוחותינו

תאגיד השידור הציבורי, מכללת הדסה, המרכז האקדמי לב, שותפים יזמות נדל”ן, רפאל TLV,  אשדיר פרסום והפצה, מאורות אנרגיה מתחדשת, סמיט טולס הנטר, המדף היהודי, רוח ירושלמית, מכון התורה והארץ, יש לאן, קדמא פיננסים, י.ג. ביננפלד, חיבורים, ישיבת ההסדר אילת, בני ציון, עמותת יסמין, עמותת יש ועוד.

 

השירותים שלנו

–           בניית אתרים: אתרי תדמית, אתרי תוכן, אתרי קטלוג וחנויות מקוונות, אתרים מורכבים.

–           מיתוג לעסקים כולל יצירת שם, לוגו ומוצרים ממותגים

–           קידום ממומן וניהול תוכן ברשתות החברתיות

–           שירותי קריאייטיב ופרסום

–           קידום ממומן בגוגל

–           קידום אורגני SEO


 

שיתוף:

מכללת ניהול פלוס בע”מ

אודות “מכללת ניהול פלוס”

מכללת ניהול פלוס בע”מ הוקמה בשנת 2010 במטרה להוביל שינוי ולהנגיש השכלה והכשרות מקצועיות לפריפריה עם דגש על אילת והערבה.

ב7 שנות קיומה ביצעה המכללה מעל 350 קורסים וימי עיון והכשירה אלפי בוגרים במגוון רחב של קורסים והכשרות מקצועיות באילת (וכן בסניף המשנה בראשל”צ)

הקורסים אותם מקיימת “מכללת ניהול פלוס” מוכרים על ידי המוסדות הרשמיים לרבות:

 • משרד הכלכלה – קורסים עסקיים.
 • משרד הכלכלה – האגף לפיקוח על הבטיחות
 • משרד התשתיות – קורסי ממונה אנרגיה
 • משרד הבריאות – קורס מפעיל בריכה מוסמך
 • מנהל (משרד) הספורט – קורסי מדריכים ומאמנים (בשיתוף עם ביה”ס למקצועות הספורט)
 • ארגון מנהלי הרכש והלוג’ בישראל
 • בנוסף, אנו ספק מוכר הן של משרד הביטחון והן של קרן מעגלים לבעלי מקצועות שוחקים

בנוסף, “מכללת ניהול פלוס” משמשת כזכיין באילת והערבה של הקריה האקדמית אונו –

לימודי חוץ, מכללת כרמל בטיחות, המרכז הישראלי לשיווק, נופאר יעוץ ארגוני – דר’ יורם דובובסקי, קורסי הניהול של דר’ דליה זליקוביץ,  מכללת מד סקול למדיה דיגיטלית, איק”א אקדמי, קבוצת גבים מכללת רידמן לרפואה משלימה ועוד

הערכים עליהם מתבססת פעילותה של מכללת ניהול פלוס:

 • איכות המוצר והשירות – אנו שמים דגש על איכות מוצר בלתי מתפשרת  וחותרים לשתף פעולה עם המרצים הטובים ביותר בישראל, כל זאת בהתאמת המחיר ליכולתו וצרכיו של הלקוח.
 • יישומיות – כל משתתף בפעילות הדרכה מבית “ניהול פלוס” רוכש ארגז כלים יישומי למימוש מיידי ביום העבודה הבא בתום כל מפגש ומפגש.
 • חוויה – אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לרכוש ולהטמיע ידע היא בדרך של התנסות וחוויה, ועל כן אנו שמים דגש רב על תרגול, סימולציות ודוגמאות “חיות” מעולם התוכן של הפעילות.
 • התאמה לצרכי הלקוח- כלל הפעילויות המועברות על ידי “מכללת ניהול פלוס” מותאמות הן לשוק המקומי (אילת והערבה) והן לרמת וניסיון המשתתפים בכיתה.

בפעילות מוזמנת (פנים – ארגונית) אנו שואפים ליצור אדפטציה של החומר הנלמד לצרכי הארגון,שפתו הייחודית ומבנהו וכן לרמת המשתתפים .

שיתוף:

מרפאת שיניים – דנטה ליין

מרפאת שיניים – דנטה ליין נתיבות
בראשות ד’ר פובולודסקי פבל

מרפאת שיניים רב תחומית עם מוניטין רב בתחומי: פרוטטיקה, שתלים ואסטטקת חלל הפה.

עזרה ראשונה 24/7
כל סוגי הטיפולים, מסתימה רגילה ועד לשיקום פה מלא
לקוחות מגיל 14
בדיקה וצילום ללא עלות

שיתוף:

Aquaview


Aquaview מציעים מגוון מוצרי ספורט, טיולים ופנאי מובילים בחדשנות ויצירתיות בייבוא בלעדי.

 

הסיפור שלנו:

Aquaview לפני כ-5 שנים התחלנו כשהבאנו אליכם לראשונה את מסכות השנורקל המהפכניות- Aquaview180° וקרבנו את חווית הצלילה יוצאת הדופן לרבים מכם.

מאז, שמנו לנו למטרה, לעצב, לייצר ולחדש מתוך אמונה שיש להעניק את הטוב ביותר לאלו החשובים ביותר – הלקוחות שלנו.

 

היום אנחנו ב Aquaview מביאים לכם מגוון של מוצרי ספורט טיולים ופנאי מובילים בחדשנות ויצירתיות בייבוא בלעדי.

מסכות צלילה חדשות באיכות מעולה, ערסלי מים מיוחדים שינעימו לכם את השהיה במים, ועוד מגוון מוצרי סיליקון חכמים וחדשניים:

בקבוקים אקולוגיים, כוסות המתקפלות בנוחות לתיק או לכיס, בקבוקוני סיליקון לנסיעות המאושרים לעליה למטוס ועוד.

 

המוצרים שלנו יוצרו כך שינעימו את זמנכם בחופשה הבאה, בעבודה ובבית.

כלל המוצרים שלנו עוברים בדיקות איכות קפדניות, וידועים ברמת איכותם גבוהה ועמידותם לאורך זמן.


 

שיתוף:

תמיר טל

“תמיר טל אדריכלים” 

הינו משרד לאדריכלות ועיצוב פנים המתמחה בתכנון בתים פרטיים במגוון סגנונות, עיצוב דירות ותוספות בנייה.

ייחודו של המשרד הוא ביכולתו לתת מענה מקצועי לכל פרויקט מתוך ראיה כוללת, מקיפה ומעמיקה.  אנו בוחנים ומנתחים כל פרויקט במספר רבדים על מנת לקבל תמונה כוללת שתעזור בקבלת החלטות נכונות ומדוייקות שיובילו את הפרויקט לכדי שלמות ארכיטקטונית.

אנו מציעים ללקוחותינו הרבה מעבר לתכנון אדריכלי גרידא. המשרד מתמחה בין היתר בעיצוב פנים הוליסטי, תכנון ועיצוב לפי תורת הפנג שואי, ניהול פרויקטים בבניה ופיקוח בקרת איכות בניה. הידע הנרחב והניסיון העשיר מאפשרים לנו לתת מענה נרחב ומקצועי לכל שאלה. המקצועיות, הדייקנות והירידה לפרטים הקטנים הם ההופכים כל פרויקט שלנו לחותם של איכות.

הלקוחות שלנו תמיד במרכז. הבית “נתפר” עבורם באדריכלות בהתאמה אישית מתוך מטרה להגשים את מלוא חלומותיהם ושאיפותיהם היחודיים. כל לקוח שלנו זוכה לליווי איש צמוד ויחס חם ומשפחתי לאורך כל תהליך התכנון והבניה.

מוזמנים להתרשם ממגוון הפרויקטים ומההמלצות החמות של לקוחותינו! 

 

 

משרד “תמיר טל אדריכלים” הוקם בשנת 2010 ע”י אדריכל תמיר טל , בוגר המחלקה לארכיטקטורה, “בצלאל” (B.Arch), מתוך מטרה ליצור אדריכלות איכותית בהתאמה אישית עבור כל לקוח. בשנת 2011 הוסמך תמיר כמעצב פנים הוליסטי ויועץ פנג שואי בכיר,  ובשנת 2014 סיים בהצטיינות את לימודיו בטכניון במגמת “ניהול פרויקטים בבניה”.

המשרד זוכה לשם ומוניטין כמשרד אדריכלים מוביל בתחומו המצטיין ברמת הסטנדרטים הגבוהים שהכתיב לעצמו ונבחן בין היתר במקצועיות, באחריות ואמינות וכמובן ברמת השירות והזמינות לכל לקוח.

כל פרויקט היוצא תחת ידנו הוא מקור לגאווה. אנו מלווים את לקוחותינו שלב אחר שלב ומשתפים אותם בכל החלטה מקצועית ובכל התלבטות, כך נרקם קשר ייחודי ביננו ובין לקוחותינו שנותנים בנו אמון מלא ומפקידים בידנו את האחריות להגשים עבורם את החלום.

עד היום תכנן המשרד למעלה מ 70 בתים פרטיים ותוספות בנייה, עיצב דירות ונתן שירותי יעוץ בתחום הבניה והתכנון.

“תמיר טל אדריכלים” עובדים בשיתוף פעולה עם מגוון בעלי מקצוע ויועצים שנבחרו בקפידה והוכיחו לאורך השנים מקצועיות, אחריות ואמינות.

שיתוף:

Yaniv Stein

 

Yaniv Stein – בוטיק שיער בגישה אחרת

בשנת 2005 החליט יניב להפוך את התשוקה לעיצוב שיער למקצוע, והצטרף לצוות במספרה מקומית.
השליטה במספריים, החשיבה היצירתית ואוסף הלקוחות שצבר, משכו אותו להמשיך ולהעמיק בעולם עיצוב השיער- הוא עבר השתלמויות וקורסים, השתתף בתחרויות ותערוכות, לקח חלק בהפקות אופנה ועבד במספרות נחשבות ברחבי הארץ.
היום, עם ניסיון של למעלה מעשור, ידע ומומחיות בעיצוב שיער, קווי תספורת וכימיה של השיער, ואהבה אמיתית למקצוע וללקוחות- פותח יניב בוטיק שיער שהוא הגשמת כל החלומות שלו, ו.. שלך.

אחרי שנים של עבודה, השקעה, התנסויות והשתלמויות, חוזר יניב שטיין- מעצב השיער
מכיכר המדינה לעיר הולדתו, ופותח בוטיק שיער מפנק שהוא כל מה שחלמת עליו..
מאז ועד היום.

בשנת 2005 החליט יניב להפוך את התשוקה לעיצוב שיער למקצוע, והצטרף לצוות במספרה מקומית.
השליטה במספריים, החשיבה היצירתית ואוסף הלקוחות שצבר, משכו אותו להמשיך ולהעמיק בעולם עיצוב השיער- הוא עבר השתלמויות וקורסים, השתתף בתחרויות ותערוכות, לקח חלק בהפקות אופנה ועבד במספרות נחשבות ברחבי הארץ.
היום, עם ניסיון של למעלה מעשור, ידע ומומחיות בעיצוב שיער, קווי תספורת וכימיה של השיער, ואהבה אמיתית למקצוע וללקוחות- פותח יניב בוטיק שיער שהוא הגשמת כל החלומות שלו, ושלך.
בוטיק שיער בגישה אחרת
לצד המקצועיות, היצירתיות וההשקעה בכל אחת מהלקוחות, את האווירה במספרה קשה לפספס..
הצוות ידידותי ושירותי במיוחד, המקום מעוצב בקפידה והאווירה כולה מבטיחה ללקוחה יחס אישי, מפנק וחסר פשרות.

מספרת “יניב שטיין” משתתפת בקמפיין תרומת שיער לחולי סרטן, מתוך רצון להשקיע ולתת לקהילה ולאנשים בה.
קפצי לבקר! מגיע לך פינוק…

שיתוף:

CloudERP Ltd

CloudERP Ltd

מערכת לניהול ובקרה פיננסית בענן – מקסימום שליטה במינימום מאמץ.

ניהול תהליכים  – אוטומציה לתהליכי עבודה בארגון

התקשרות עם ספקים – מבקשת ההזמנה עד שליחת התשלום

התקשרות עם לקוחות – מהצעת המחיר עד קבלת התשלום

ניהול פרויקטים – ניהול ובקרה פיננסית לפרויקט

 

המערכת מתחברת לתוכנת הנהלת חשבונות קיימת, מעבדת את הנתונים ומגישה אותם באופן פשוט וידידותי למשתמשי הקצה, כך שאלו יוכלו לבצע פעולות באופן פשוט ומהיר, בכל זמן ומקום, מכל מכשיר המחובר לאינטרנט

שיתוף:

שטרייכמן – גלפנד ושות’, משרד עורכי דין


שטרייכמן – גלפנד ושות’, משרד עורכי דין

משרד עורכי דין שמתמחה בנזקי גוף ומרקעין.

 

שטרייכמן גלפנד – משרד עורכי דין הינו משרד עורכי דין העוסק במגוון רחב של תחומי משפט והמתמחה בשני תחומי משפט עיקריים נזיקין ומקרקעין.

למשרד שטרייכמן גלפנד עורכי דין שני סניפים: סניף משרד עורכי דין בבאר שבע וסניף משרד עורכי דין בתל אביב.

משרד שטרייכמן גלפנד מאמין במתן שירות אישי, אמין ומקצועי. כמו כן, ייחודיותו של משרד שטרייכמן גלפנד עורכי דין מתאפיין ביצירתיות, גמישות, דיסקרטיות, התמדה, ניהול מו”מ וזמינות בכל שעות היממה. כל זאת על מנת לממש ללקוחותיו את מלוא זכויותיהם.

שטרייכמן גלפנד משרד עורכי דין באר שבע ותל אביב נותן מענה בתחומים: נזיקין, מקרקעין, הוצאה לפועל, דיני משפחה, סכסוכי שכנים, רשלנות רפואית, ביטוח לאומי, משפט מסחרי, דיני עבודה, דיני אינטרנט, תעבורה ומשפט פלילי.


 

ירוק סטודיו – עיצוב | מיתוג | בניית אתרים | יעוץ שיווקי

קצת על הסטודיו
הסטודיו מספק שירותי עיצוב גרפי לעסקים וחברות, מרמת אפיון העסק, שלב הרעיון ובניית הקונספט ועד בניית המותג וכל תוצרי הפרסום התומכים בו.
עבודה מול עסקים הזקוקים למיתוג ובניית מותג וגם מול עסקים הצורכים עיצוב גרפי בשוטף בעלי מיתוג קיים – עבודה בהתאם לספר מותג.
מספקים שרותי עיצוב גם לדפוס וגם לדיגיטל, שרותי עיצוב מא׳ עד ת׳.
בין המוצרים שאנו מספקים
עיצוב לדפוס – קטלוגים, ברושורים, רולאפ, פליירים, כרטיסי ביקור, ניירת, פולדרים, אריזות, פוסטרים שלטים ועוד
עיצוב לרשת – עיצוב ובניית אתרים, דפי נחיתה, באנרים, שיווק ברשתות חברתיות ועוד
עיצוב ממשקים – עיצוב ממשקים אפליקציות ותוכנות.

המומחיות של הסטודיו היא שיווק דרך תקשורת חזותית הבאה לידי ביטוי בעיצוב גרפי, בניית מותג וכל התוצרים הגרפיים הנילווים. 
הסטודיו שם לעצמו למטרה להתמקד בעשיה המקדמת את האג׳נדה הירוקה. לקדם וליצור בעבור עסקים/חברות/ארגונים/עמותות ואנשים אשר נוגעים בתחום הירוק.
הערכים המובילים את הסטודיו הם:
1. לעשות טוב למען כדור הארץ – שאיפה הנמצאת בשורש העשייה שלי, והמצפן המכוון את דרך. הסטודיו שואף לפעול ולהתמקד בעשיה מקצועית ירוקה לקידום האג׳נדה הסביבית.
2. סביבה קיימות ושמירת טבע – הסטודיו פועל ככל הניתן לצמצום טביעת הרגל האקולוגית ומעדיף לקדם ולסייע לפרוייקטים ירוקים / הנוגעים בתחום הירוק ופועלים במרחב הירוק.
קצת עלי
בעלת תואר במדעי החיים, במגמת בע״ח שמירת טבע וניהול שטחים פתוחים, בוגרת הפקולטה לחקלאות – האוניברסיטה העברית, מכירה לעומק את תחום החקלאות ועולם המדעים.
בשנת 2012 עשיתי הסבת מקצוע ולמדתי תקשורת חזותית ולאחר מכן לימודי בניית אתרים, תכנות, ועיצוב ממשקים. בעלת תעודה של משרד התמ״ת.
בנוסף, יועצת שיווקית מטעם מעוף, הסוכנות לעסקים של משרד הכלכלה.

 

שיתוף:

מאירס ישראל MEIR’S ISRAEL

מאירס ישראל MEIR’S ISRAEL

חברת מאירס ישראל (Meir’s Israel ) מציעה שירותי יבוא ויצוא אישיים ומסחריים, כמו גם פיתוח ומיתוג מוצרים.

Meir’s Israel מעמידה לרשות לקוחותיה מאגר יצרנים גדול מאוד מסביב לעולם, בכל תחום, כולל טקסטיל, חשמל, רהיטים, כלי בית, כלי עבודה, צעצועים ועוד.
אנו מציעים:

 •  איתור מקורות חדשים ובדיקת מקורות קיימים.
 • ניהול מו”מ עם ספקים כולל מחיר, תנאי תשלום, מועד אספקה ועוד.
 • מעקב אחר ביצוע הייצור בזמן ועמידה בלו”ז הן בייצור והן בשילוח.
 • ביקורת טיב אצל הספק במידה ונדרש.
 • שילוח ימי / אווירי, עמילות מכס וטיפול בתקנים.

חברת Meir’s Israel נותנת ייעוץ ובדיקת כדאיות היבוא תוך סקירה מקיפה מול כל הגורמים הרלבנטיים בשרשרת האספקה

ביניהם: מכון התקנים, משרד התמ”ת, משרד התקשורת, משרד התחבורה, משרד הבריאות, עמילות המכס, חברות השילוח, חברות הספנות ועוד.

טיפול בכל תהליך היבוא כולל ניירת הייבוא וחישוב כולל של כל עלויות הייבוא.

Meir’s Israel שמה לה לדגש לעבוד בשקיפות מלאה מול קהל לקוחותיה תוך הקפדה על איכות המוצר.

 

Meir’s Israel is a B2B/B2C outsource company which provides sourcing and importing services for commercial or personal use with over 1o years of skilled experience.

We enable our clients to reach a competitive advantage and maximize profitability by Identifying reliable sources, manufacturing, and importing from all around the world.

We recognize the fact that sourcing and manufacturing outside the borders, far from our comfort zone can be somewhat intimidating.

Yet we, at Meir’s Israel, are obligated towards our clients to bring the best quality of goods at a minimum risks taken, successfully handling supply chain management, lead time for production and achieving cost reduction.

Today’s leading companies are those who work to capitalize on the advantages of sourcing from international partners.

Meir’s Israel opens the gateway and navigates your company to achieve this advantage over your competitors,

to enlarge your profitability all in order for you to stay focus at what you are good at – managing your business.

Our goal is to facilitate our clients in achieving significant cost savings and sustaining a larger, complex supply chain––along with the myriad of business relationships that come with it.

שיתוף:

animate studio

animate studio

​The studio is located in southern Israel’s Kibbutz Nir-am, in a country environment that inspires creativity. Animate Studio specializes in a wide range of techniques and integration between them.

We create animation works for any purpose: product and informational videos,  commercials, fillers, dynamic logos , dynamic  graphics, series, films, etc…

We provide, a complete animation production from concept to final result, along with a warm and personal treatment, and understanding of your thoroughly needs.

 

סטודיו אנימייט הוא סטודיו להפקות אנימציה ווידאו הממוקם בדרום הארץ, בקיבוץ נירעם.
צוות הסטודיו מתמחה במגוון רחב של טכניקות :
וידאו, תלת-מימד, אפטר אפקטס, אנימציה קלאסית או סטופמושן.
ויוכל לייצר עבורכם את סרטון האנימציה שיענה בצורה הטובה ביותר על הצרכים שלכם, לכל מטרה:
סרטי תדמית, הסברה, סרטוני מוצר, פרסומות, קליפים, מעברונים ועוד.

שיתוף:

רוסט קרפמן – משכנתאות

רוסט קרפמן – ייעוץ משכנתאות

אני מסייע לרוכשי דירות להתמודד עם כל מה שקשור לקבלת משכנתא – משלב התכנון, דרך זיהוי צרכים, בניית תכנית פעולה, גיוס הלוואות, משא ומתן מול הבנקים. תהליך קבלת המשכנתא בליווי שלי הופך להיות לפשוט, נוח ובטוח. עיקר הפעילות שלי מתרכזת בבאר שבע וערי הדרום.

לחץ כאן לפרטים נוספים ! 

 

שיתוף:

דפוס לעניין

דפוס לעניין

דפוס לעניין עוסק במתן שירותי עיצוב גרפי ודפוס דיגיטלי הכולל:

 • הדפסת כרטיסי ביקור
 • פנקסי חשבוניות
 • פנקסי קבלות
 • פנקסי הזמנות
 • פליירים
 • פולדרים
 • מדבקות
 • חוברות
 • עלונים
 • נייר כתיבה
 • הזמנות לאירועים
 • מגנטים מעטפות במגוון גדלים
 • פוסטרים
 • פנקסים בגדלים מותאמים אישית ועוד.

כמו כן אנו מספקים ללקוחותינו עבודות דפוס בפורמט רחב כגון:

 • שילוט
 • שמשוניות
 • קאפות
 • מדבקות בכל הגדלים.

באמתחתנו ניסיון של למעלה מ-5 שנים בתחום הדפוס. דפוס לעניין חרט על דגלו מתן שירות איכותי ללקוח וזמני אספקה מהירים תוך שימת דגש על עבודה איכותית ומקצועית. בית הדפוס ממוקם במרכז העיר שדרות ומעבר לכל האמור לעיל מעניק גם שירות לסטודנטים, מורים ותלמידים בתחום הדפסת עבודות, כריכת ספירלה, כריכה חמה, שירותים משרדיים, מסגור תמונות, למינציה ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ובכל הנדרש.

שיתוף:

Easy Etsy SEO


Living Waters Makers helps Etsy sellers grow their shops and create a sustainable income by teaching them the basics of running a profitable business and how to market themselves using social

media, pinterest and public relations.

We also teach Etsy SEO classes.

Living Waters

started out with the belief that in order to see the change in the world, we must BE the change, so our online classes are available worldwide and are affordable.

We focus most of our time creating and distributing free lessons on our blog.

We’re also home to the most supportive group of Etsy sellers on Facebook.

You can find us at www.facebook.com/groups/livingwatersmakers.

We firmly believe that in order to succeed with selling on Etsy and make money from your Etsy shop one must educate themselves.

Etsy is a dynamic marketplace and it’s crucial you educate yourself on the latest marketing techniques and seo information.


 

The Green Backpackers

The Green Backpackers desert hostel in Mitzpe Ramon is the ultimate home for travelers.

This hikers base camp gives you all the activities, information, maps and priceless advise one needs in order to go out and experience the desert and unique surroundings as nature truly intended you to.

Welcome to The Green Backpackers Mitzpe Ramon

Come hang out with other energetic backpackers right at the edge of a natural wonder.

The Green Backpackers is a hiker-friendly, eco-friendly

and just generally friendly basecamp, run by two experienced guides

who have fallen in love with the region and share this love and good advice every day.

The Green Backpackers2 The Green Backpackers3
The Green Backpackers4 The Green Backpackers5

שיתוף:

קומפון מחשבים וסלולר

קומפון מחשבים וסלולר

מתמחים בתיקון פלאפונים ותיקון מחשבים. כמו כן במכירת מחשבים וציוד נלווה ופלאפונים למוסדות וללקוחות פרטיים. קווי היסוד שלנו הם אמינות שירות ומחיר הוגן.

היעד שלנו הוא לתת את המענה הכי טוב במקום הכי הקרוב עם השירות הכי טוב… במקום מעבדה לתיקון פלאפונים ובנפרד מעבדה לתיקון מחשבים וההכל בקרית ארבע

מגון מוצרים סלולרים ומחשבים במיתר והסביבה עם השירות והמקצועיות הטובה ביותר.

מעבדת תיקון סלולר קרית ארבע.
תיקוני מחשבים קרית ארבע
מעבדת תיקון סלולר במיתר.
תיקוני מחשבים מיתר.

 

קומפון מחשבים וסלולר

 

שיתוף:

S.I POST PRODUCTION

S.I POST PRODUCTION

שירותי מיתוג בווידאו.

יש לך עסק ורצית שהלקוחות ישתכנעו שכדאי לקנות ממך?

מייצג רשות, עירייה או עמותה שצריכה להיראות טוב בפני תורמים או גופים ממשלתיים?

הקמת ממש עכשיו סטארט-אפ מדהים וצריך להציג אותו כמו שצריך למשקיעים?

בין אם רצית סרט תדמית מקצועי או אנימציה מדהימה שתשקף בדיוק מה שרצית,

הפקת וידאו שתאגד כמו שצריך את הנראות השיווקית שלך

ואפילו יצירה מרשימה בתלת ממד שתשים את כל השאר הרחק ממך

– אנחנו נעשה את זה בשבילך

נטפל בכל הדברים הקטנים אבל החשובים, תוך חיסכון בזמן היקר שלך.

אנחנו עומדים בתנאי לחץ והדד-ליין שלך הוא זמן האספקה שלנו

S.I POST PRODUCTION

יש לנו את הידע המקצועי והמדויק איך לעשות בשבילך את הדברים הכי טובים שחלמת עליהם

יש דברים שפשוט חבל אם עדיין לא השתמשת בהם כדי להגדיל את הכנסותיך,

נוכחות המותג שלך ברשת מביאה לך כסף. לא חבל להתעלם מזה?

S.I POST PRODUCTION

 

שיתוף:

אס מחשוב

 

 

 

אס מחשוב

מציע פתרונות מחשוב תקשורת אבטחה לבית ולעסק

תיקון מחשבים ניידים\נייחים,תשתיות אינטרנט קווי\אלחוטי, אינטרקום,אזעקה, מצלמות אבטחה ,מכירה וייעוץ

שירותים : 

שירותי ענן- פתרונות גיבוי חומרים לעסקים ובתים פרטיים

שירות תיקון מחשבים- תיקון חומרה ותוכנה למחשבים ניידים ונייחים

בית חכם- התקנת מערכות בית חכם

התקנת רשתות– התקנת רשתות קוויות \אלחוטיות

מצלמות אבטחה, אינטרקום, אזעקות- התקנה וייעוץ להתקנת מצלמות אבטחה אזעקה ומערכות אינטרקום

מכירת מחשבים וציוד היקפי- מכירת מחשבים ניידים ונייחים

 אס מחשוב- פתרונות תקשורת ואבטחה לבית ולעסק 2

 

שיתוף:

אלמנט הנדסת סביבה

אלמנט הנדסת סביבה 

אלמנט הנדסת סביבה הינה חברה המספקת ייעוץ סביבתי למגוון לקוחות, תוך תשומת לב אישית והתאמת הפתרון לכל לקוח.

הצוות המקצועי שלנו מעניק ללקוחותינו מענה הוליסטי למכלול הבעיות והתהליכים הסביבתיים בהם הם נתקלים.

 

אלמנט הנדסת סביבה מסייעת ללקוחותיה לעמוד בדרישות רגולטוריות סביבתיות. נהוג לחשוב כי הדרישה לאחריות סביבתית היא “צרה” של מפעלים ותאגידים גדולים.

במציאות המודרנית החקיקה הוחמרה מאוד ולעיתים רבות אינה מבדילה בין גודל בית העסק ו/או המגזר העסקי וכך כולם נדרשים להתמודד עם ניהול ההיבטים הסביבתיים.

פתרון סוגיות סביבתיות אלו דורש ידע מקצועי נרחב והיכרות מעמיקה עם טכנולוגיות חדשניות.

מנגד מנהלים ונושאי האחריות נדרשים לספק מענה מורכב לסוגיות ולמצוא במידת הצורך את הפתרון המתאים.

אלמנט בעלת ניסיון רב באפיון גורמי הזיהום וניתוח מיטבי של הצרכים – אשר מבטיחים מציאת פתרון הולם, חיסכון בעלויות ביצוע ותחזוקה ועמידה בדרישות הרגולטוריות.

 

שירותים נוספים: 

אלמנט הנדסת סביבה מלווה את לקוחותיה בתהליך אפיון וטיפול בשפכים תעשייתיים.

הזרמת שפכי תעשייה היא דוגמא  לסוגייה סביבתית ערה ומשתנה כל העת.

במסגרת כללי תאגידי מים וביוב רבים מבתי העסק והמפעלים נדגמים ונדרשים לעמוד באיכות השפכים המוזרמים בהתאם לתקינה שנקבעה, אי עמידה בתקנות גוררת חיובים כספיים (“קנסות”)  גבוהים.

אלמנט מייעצת ב:

איפיון השפכים והפרדת הזיהום במקור, ליווי מקצועי מול תאגידי המים ובמידת הצורך הקמה ותכנון של טכנולוגיות טיפול בשפכים בעלת עלות- תועלת מקסימלית העומדת בדרישות הרגולציה.

 

אלמנט הנדסת סביבה מלווה תהליכים של ניהול פסולות ליצירת חיסכון ועמידה בתקנות..

פרט לעובדה כי המדינה מעודדת הפרדת פסולת בהתאם למקור, חלק מהפסולת דורש טיפול מוסדר והעברה לאתר טיפול מורשה כגון פסולת בניין ופסולת מסוכנת.

חוק האריזות וחוק הפסולת האלקטרונית הינם חוקים נוספים איתם מתמודדים יבואנים ויצרנים לעידוד המחזור ולהשטת העלויות.

 

אלמנט הנדסת סביבה מלווה את לקוחותיה בניהול נכון של החומרים המסוכנים באתרים, החל מבחינת דרישה להוצאת היתר רעלים ועד לעמידה בתנאי ההיתר רעלים.

בנוסף אנו מספקים שירותי פיקוח עבור בעל ההיתר רעלים ובוחנים את עמידתו של העסק בתנאי ההיתר ובניהול ותרגול נוהל החירום לחומרים מסוכנים (חומ”ס).

 

אלמנט הנדסת סביבה מסייעת ללקוחותיה לאתר ולעמוד בכל הדרישות הסביבתיות במועד.

דרישות סביבתיות יכולות להיות  ממספר גורמים רגולטורים שונים ולעיתים קרובות פזורות בין מסמכים שאין בהם נגיעה ישירה לאיכות הסביבה.

הן מופיעות בדרישות רישיון העסק, רישיון יצרן, היתרי בנייה וכיו”ב.

אלמנט מסייעת לאתר דרישות אלה, לנהל שיח מקצועי מול הגורמים הרגולטורים ומלווה בניהול שוטף לעמידה בדרישות.

כמו כן מלווה בהגשת תסקירים והיתרים סביבתיים כגון:

סקרי קרקע, היתרי פליטות, פרשה טכנית, תיק מפעל ותיק שטח לכבאות וההצלה.

תודעת השירות הגבוהה והגמישות המחשבתית מאפשרת לנו להתאים ללקוחותינו את הפתרונות הנכונים ביותר עבורם.

אנו גאים לסייע ולקחת חלק בשיפור ההתנהלות הסביבתית בקרב לקוחותינו, להנגיש את השמירה על הסביבה ובעיקר להמנע מקנסות.

תמיד בסביבה בשבילכם !

שיתוף:

יפעת זזק דרומי- סטודיו לעיצוב

יפעת זזק דרומי- סטודיו לעיצוב

הסטודיו מתמחה בשירותי עיצוב ומיתוג לעסקים ולמגזר הפרטי.

כל העיצובים נעשים לאחר אפיון ומחקר מעמיק של צרכי הלקוח תוך שימת דגש על העדפותיו, טעמו האישי וצביונו של הלקוח.
אני מביאה איתי לסטודיו ניסיון רב בתחום העיצוב והמיתוג לעסקים, כל עבודות העיצוב שזורות בנגיעה אישית, דמיון והרבה יצירתיות.

שירותי הסטודיו:

מיתוג עסקי, עיצוב לוגואים, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב חומרי פרסום, עיצוב מארזים ואריזות, עיצוב הזמנות, עיצוב עמוד פייסבוק ועוד.

אתם מוזמנים להפגש, לשוחח ולראות כיצד אנחנו יחד יכולים לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה!

 

 יפעת זזק דרומי- סטודיו לעיצוב 2 יפעת זזק דרומי- סטודיו לעיצוב 3
 יפעת זזק דרומי- סטודיו לעיצוב 4 יפעת זזק דרומי- סטודיו לעיצוב 5
שיתוף:

STUDIO M

STUDIO M

סטודיו M מציע שיעורים לנשים כגון: שיעורי עיצוב וחיטוב, עיצוב דינאמי, פילאטיס, יוגילאטיס, ניה , זומבה ועוד..

בנוסף מתקיימים חוגי ספורט והיפ הופ לילדות.

ניתן להגיע לאימונים אישיים לגברים, נשים וילדים,

ולאימונים אישיים בפילאטיס שיקומי.

הסטודיו גדול ומרווח, בעל ציוד חדש ומקצועי והמחירים אטרקטיביים ביותר.

שיתוף:

סל מסורת


אנחנו מספקים את כל השירותים והמוצרים בתחום תשמישי קדושה:

 • מזוזות
 • תפילין
 • ספרי תורה
 • ועוד…

בנוסף אנו מציעים שירות מיוחד לאלו שמשקיעים בעיצוב וחשוב להם איך נראה המשרדים או המגורים שלהם, אנו מציעים מבחר מגוון ומעודכן של בתי מזוזה מאלומיניום או פליז בטון או זכוכית ועוד, והכל בעיצובים אלגנטיים ועכשויים, מה שלא תמצאו בשום חנות, מהסיבה הפשוטה שהם לא מוצרי מדף, אלא מיוצרים לפי הזמנה.

אנחנו בהחלט מס’ 1 בתחום,   במקרים רבים אנו נתקלים בחברות שהעיצוב הוא עד לפרטים הקטנים חוץ מהמזוזות שהם פלסטיק לבן וכו’ מה שלא מתאים בכלל לצבעים ולחומרים מסביב, וזה מצער לראות את זה, לכן באנו לתת מענה לדרישה ההלכתית בלי לוותר על העיצוב,  בשנים האחרונות ישנם אדריכלים רבים שבכל פרויקט שמסיימים הם ממליצים עלינו כיון והם מבינים את החשיבות שגם המזוזות יתאימו לעיצוב הכללי של המשרד או הבית.

איך זה עובד? אתם יוצרים קשר עם יהודי נחמד קוראים לו הרב יהונתן הוא ישלח לכם במייל דוגמאות שונות בשלל צבעים ומחומרים מגוונים, בהמשך תרצו לראות מקרוב ולמשש את מה שאהבתם, אז תזמינו אותו לפגישה אצלכם, והוא יבוא ויראה לכם את מה שבחרתם, ואז תוכלו להחליט אם זה מתאים לכם או שבעצם אתם בוחרים משהו אחר, עכשיו נשאר לקבל הצעת מחיר ולחכות שזה יגיע וזהו, עשיתם עוד דבר אחד נכון כמו שרציתם, תוכו להזמין מוקדם ולעדכן אותנו כשיגיע שלב הכניסה כשתצטרכו את המזוזות.

כמו כן אנו מספקים תפילין החל מפשוטים ועד מהודרות ביותר כולל נרתיק וטלית וסידור , במחירים המתאימים לכל כיס, מה שכדאי לזכור שכדאי להשקיע עוד קצת כשקונים תפילין כי למשל את הפלאפון תחליפו 60 פעמים בזמן שהתפילין נשארות לכל החיים, כמובן אם תשקיעו בתפילין טובות, והמחיר לא יקר החל מ1600 ש”ח תקבלו תפילין שכל המרכיבים מהודרים ואיכותיים באחריות .

ואיך ניתן לרכוש ספרי תורה? בספרי תורה יש 2 אפשרויות יש את אלו שמגיעים עם סכום מראש שהקציבו לצורך הרכישה ומעונינים בספר תורה מוכן אנחנו נציע מבחר של ספרים גמורים , נתאים לכם ארגז או עצי חיים לטעמכם וברמת התקציב שבחרתם, אמנם יש את אלו שמעונינים לכתוב ספר ואין להם את המשאבים לכך, אנו מציעים פריסת תשלומים נוחה , המשפחה מתארגנת ומחלקת את הסכום הסופי בין כולם , ומה האפשרות החודשית להקציב לענין ואנו נעניק את האשראי לכך ובינתיים נבחר יחד סופר שיתחיל כבר עכשיו בכתיבה, יש אפשרות לכתוב ספר תורה מכספי מעשר כספים אך יש לשאול רב המוסמך ובקי בהלכות אלו. יש קו ישיר להלכה 0722666666 או באתר דין  http://din.org.il  שם תוכלו לברר זאת.


 

שיתוף:

שלומלומ הליצנית

שלומלומ הליצנית

ליצן רפואי זה לא רק אף אדום,
זה דרך חיים,
דרך חיים של הסתכלות שונה על העולם,
של שמחה מלראות מישהו אחר מחייך,
דרך חיים שבה אתה מצליח לקלף את כל קליפות הציניות והמבוכה.
ומזה נבנה העסק, לתת לכמה שיותר אנשים להתנסות בשמחה הזאת דרך סדנאות שאני מעבירה בארץ. לילדים, נוער ומבוגרים. כי לכולנו מגיע לחייך מבפנים, לשמוח, לצבוע בצבע אחר את החיים שלנו.
פן נוסף של העסק עוסק בצבעוניות- הרי הוא תחום הבלונים! דוכן בלוני צורות, כובעי בלונים לרחבת הריקודים בבר/בת מצווה וחתונות. הפעלות בלונים לילדים, סדנאות בלונים למבוגרים וכל מה שיכול להוסיף עוד צבע וכיף בעולם.

 

שלומלומ הליצנית1
Jpeg

שיתוף:

Ink Story Tattoo


סטודיו לקעקועים ופירסינג

מתמחה בעבודות בעיצובים אישיים ומסוגננים בהתאם לבקשת הלקוחות.

סטודיו קטן ביתי ונעים, הכל נעשה באווירה טובה. .בסטודיו יש דגש על איכות הביצוע, והעיצוב תוך יחס אישי מותאם ללקוח עצמו.


 

שיתוף:

רימון מהנדסים יועצים

רימון מהנדסים יועצים

משרדנו עוסק במתן שרותי פיקוח וניהול פרוייקטים בבניה, תכנון מערכות אספקת מים וביוב ובבדיקות גז ראדון במבנים

הצוות שלנו כולל מהנדסיי בניין, בודקי גז ראדון מוסמכים ע”י המשרד להגנת הסביבה ומהנדסי אינסטלציה מיומנים ומקצועיים.

אנו מציעים מגוון שירותים:
1. ניהול ופיקוח על פרוייקטים בבניה
2. ניהול ופיקוח על שיקום מבנים
3. תכנון מערכות אספקת מים למבני מגורים.
4. עריכת נספח סניטרי.
5. בדיקת גז ראדון במבנים.
6. הכנת אומדני בנייה וכתבי כמויות

נשמח לעמוד לשירותכם באמינות ובמקצועיות

שיתוף:

הדרכת הורים וטיפול באומנות


שמי שרה מטפלת באומנות ומדריכת הורים,

העסק נותן מענה לילדים המתמודדים עם קשיים רגשיים, כגון:

התפרצויות בכי, התפרצויות כעס וזעם, קשיים בקבלת גבולות, חרדות, קשיים חברתיים ועוד מגוון קשיים רגשיים

כאשר רואים קושי רגשי אצל הילד לתקופה של שלושה חודשים ואין הקלה כדאי לפנות לייעוץ מקצועי על מנת לראות איך לעזור ללד,

במקביל לטיפול הרגשי שהילד מקבל, ההורים מקבלים הדרכת הורים על מנת שגם להם יהיו הכלים המתאימים לעזור לילד שלהם בצורה הטובה ביותר.

אם גם לכם המליצו לקחת את הילד לטיפול רגשי, ואתם לא יודעים מאיפה מתחילים,

נשמח לעזור לכם ולהיות לצדכם לאורך כל הדרך, מוזמנים ליצור קשר ונשמח לעזור.

 

טיפול באומנות בדרום, טיפול באומנות קרית מלאכי, טיפול רגשי, הדרכת הורים, התפרצויות זעם, גבולות, בעיות חברתיות.