הליכה על שפת תהום: כאוס, תקווה ואני במשבר הפנדמיה

21.10.2020 20:30, אירוע זום

בהרצאה:

המצב המשברי השורר בארץ כיום מקשה על קבלת החלטות בניהול עסק קטן, וזאת דווקא בזמן שנדרשים קור-רוח, מודעות ויכולת לזהות הן את הסיכונים והן ההזדמנויות שעומדות בפנינו.
ההרצאה שלי תעסוק בפן האנושי- אישי של התמודדות עם משברים קשים.
נלמד מהם התהליכים הקורים בדרך כלל לאנשים בשעת משבר מבחינה פיזיולוגית, מחשבתית, רגשית והתנהגותית. הבנת תהליכים אופייניים אלו עשויה לעזור לזהות בצורה טובה יותר את המצב לאשורו, את המחסומים הניצבים בפנינו, וכן את הדרכים להתאמת ההתנהגות למצב החדש. אשתמש בדוגמאות של אנשים ששרדו משברים שונים, מהם ניתן להשליך וללמוד על התמודדות עם משבר כלכלי בעסק, ועל ניצול נכון של משאבים אישיים וסביבתיים.

למי זה מתאים:

בעלי עסקים יזמים ומנטורים המעוניינים לדעת יותר על פיתוח חוסן אישי בשעת משבר.

רקע על המרצה: ד”ר סטו מירקין

ד"ר סטו מירקין

אני עובד סוציאלי עם 40 שנות ניסיון בתחומי ניהול, בריאות הנפש וכן ילדים, משפחות וקהילות בסיכון. משנת 2009 עבדתי כסגן מנהל מחוז דרום במשרד העבודה, רווחה ושירותים חברתיים. בתוקף תפקיד זה הייתי אחראי על היערכות לחירום של שירותי רווחה הציבוריים במחוז הדרום. בשנים האחרונות לימדתי קורס ברפואת חירום באונ’ בן גוריון אודות התנהגות אוכלוסייה בשגרה ובחירום. לפני שבעה חודשים פרשתי לפנסיה.

אורך המפגש:

שעה וחצי

מה יוצא למשתתפים:

חשיפה לכלים שונים, שהוכחו כמועילים בחיזוק החוסן האישי ובהתמודדות בתנאי משבר. הידע והשימוש בכלים אלו עשויים לשפר את המסוגלות האישית והתפקוד במיוחד בשעת משבר.

כמה?

ההשתתפות ללא עלות ליזמי/ות ולמנטורים/ות קרן-שמש. אורחים מוזמנים להשתתף בסכום סמלי – 30 ש”ח.

משהו נוסף שחשוב להדגיש:

ההרצאה לא תתעסק בחלק העסקי של ניהול, אלא בממד של ניהול עצמי כמרכיב מרכזי, למה אנו מתקשים כל כך בזה, ומה ניתן לעשות במצב המיוחד כעת.

להרשמה:

הסתיימה

שיתוף:

הליכה על שפת תהום: כאוס, תקווה ואני במשבר הפנדמיה

יוסף קארו 18, תל אביב יפו, Israel