שיווק באמצעות תוכן – פקטור ה 90% בשיווק דיגיטלי אפקטיבי

19.08.2020 17:00, זום - און ליין

אודות ההרצאה

שיווק באמצעות תוכן מהווה היום 90% ממאמצי השיווק בדיגיטל. אולם, הרבה עסקים (יותר מידי), מוצאים עצמם הולכים לאיבוד במבוך העצום של שיווק באמצעות תוכן ופשוט מוותרים. בהרצאה נדבר על הסיבות שהופכות את התוכן למלך הבלתי מעורער של השיווק המודרני, כיצד לייצר מערכות יחסים עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים, על פלטפורמות תוכן, מדיה חברתית, בלוגים ושאר הדברים שישפכו אור על העולם המרתק והחשוב הזה.
במהלך ההרצאה אני סוקר את הפעילויות שרצוי להתחיל איתן, כיצד מתניעים פעילות תוכן עבור עסק וידע חשוב נוסף שיהווה בסיס מצויין לא רק למתחילים אלא גם לעסקים שכבר פעילים בתחום ומבקשים להרחיב את הידיעות שלהם בתחום ולשפר ביצועים.

למי זה מתאים?

ההרצאה מתאימה לבעלי עסקים ומנהלים שרוצים להבין לעומק טוב יותר את מנגנוני השיווק הדיגיטלי מבוססי התוכן. ההרצאה מיועדת לעסקים שרוצים לקחת שליטה על הפקת וניהול התוכן בעסק תוך הבנה של התמונה הכוללת בעולמות הדיגיטל ומהם הדרכים לפעול נכון על מנת לשפר ביצועים באמצעות יצירת מערכות יחסים עם לקוחות.

אודות המרצה: אורי שקד

 

אורי שקד -חייט תוכן. בעלים איש תוכן וקופירייטר בחברת קיוורד בע”מ שמספקת שירותי תוכן וקופירייטינג בעברית ובאנגלית לעסקים. אני בתחום התוכן הדיגיטלי כבר שנים רבות ובעבר הקמתי מיזמי תוכן באירופה עד שהחלטתי להפוך לעצמאי. כיום אני מספק שירותי כתיבה, הקמת אתרים, ניהול בלוגים, קופירייטינג, שיווק במייל וייעוץ אסטרטגי בתחום התוכן לסטארט אפים וחברות. בנוסף, מרצה על שיווק ומיתוג במכללות מובילות.

עמוד הבית אורי שקד

תכלס, עם מה תצאו מהמפגש

במסגרת ההרצאה נדבר על פלטפורמות התוכן המרכזיות, על המנגנונים הצרכניים והפסיכולוגיים שמניעים תהליכי רכישה בדיגיטל ונבין את היסודות של הקמת תשתיות תוכן אפקטיביות לעסק.

כמה?

30 ₪ לקהל רחב, חינם ליזמי ומנטורי קרן שמש

להרשמה:

ההרשמה נסגרה

שיתוף:

שיווק באמצעות תוכן – פקטור ה 90% בשיווק דיגיטלי אפקטיבי