שיווק דיגיטלי חכם לבעל עסק קטן – הטיפים שיעשו לך סדר בעולם השיווק הדיגיטלי

26.08.2020 17:00, בזום

אודות ההרצאה:

עסקים קטנים נתקלים בפני הרבה אתגרים אך גם לא מעט הזדמנויות. מטרת ההרצאה לעזור לעסקים עם תקציב מוגבל, לבחור בצורה נכונה את הכלים השיווקיים ואפיקי הפרסום שיסייעו להם לגייס לקוחות חדשים ולהרחיב את העסק, תוך שמירה על מסגרת התקציב שלהם. נתייחס לאפקטיביות של פלטפורמות שיווק הפופולאריות בעולם הדיגיטלי וכיצד נוכל למדוד את התוצאות בצורה נכונה ומדויקת.
בעל עסק יכול לבחור לעשות את השיווק הדיגיטלי בעצמו, בעזרת פרילנסר מומחה בתחום או למצוא סוכנות דיגיטל. מה הכי נכון? גם בזה נגע במהלך ההרצאה ונבחן את ההבדלים, היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאפשרויות.

למי זה מתאים?

בעולם התחרותי שלנו כל עסק חייב להשקיע בשיווק ופרסום. יזמים, בעלי עסקים קטנים ובינוניים המעוניינים להרחיב את מעגל הלקוחות ולהגדיל את הרווחים שלהם חייבים להכיר את עולם השיווק הדיגיטלי,
איך להתנהל בתוכו נכון, מה הוא מציע ואיך לשחות בתוכו מבלי לטבוע.

אודות המרצה גדי פרידמן:

שמי גדי פרידמן, בעל תואר בתקשורות שיווקית, בן 35, נשוי + 1 שובב. אוהב לשחות בעולם השיווק הדיגיטלי ביום, בלילה בארץ ובחו”ל. חי את התחום כבר מעל לעשור ומת להישאר בו עד לפנסיה. צברתי המון ניסיון בסוכנויות דיגיטל בהן שימשתי אחראי צוות וניהלתי עשרות קמפיינים למגוון עסקים בינלאומיים. כיום אני ציפור חופשייה בעולם הדיגיטלי, מלווה, מייעץ ומנהל קמפיינים לעסקים בתקציבים נמוכים ועד בלתי מוגבלים. תחום השיווק הדיגיטלי דחף אותי לעולם ההרצאות, וכיום אני מרצה בקורסים בג’ון ברייס, ליזמים, בעלי עסקים ואנשים שרוצים להיכנס לתחום ולהתפתח.

אורך המפגש:

1.5 שעות.

מה יצא למשתתפים?

המשתתפים בהרצאה יקבלו מידע וטיפים חשובים על עולם השיווק הדיגיטלי, על פלטפורמות השיווק הקיימות, הכלים השיווקיים ועל האפקטיביות שלהם. בנוסף לכך, אסביר על חשיבות מדידת תוצאות הקמפיינים הפרסומיים והניתוח שלהם על מנת שהמפרסמים יוכלו למדוד הצלחה. אתן עצות על בחירת אנשי מקצוע בתחום ומה כדאי לדעת לפני שבוחרים עם מי לעבוד, ואיך ניתן לבדוק אם הוא אכן מבצע את העבודה בצורה האופטימלית.

כמה?

חינם למנטורים וליזמים של קרן שמש, 30 ש״ח לאורחים

להרשמה:

ההרשמה הסתיימה

 

שיתוף:

שיווק דיגיטלי חכם לבעל עסק קטן – הטיפים שיעשו לך סדר בעולם השיווק הדיגיטלי