קרן שמש, מצטרפת לתכנית תגובה מהירה (תת”מ) של YBI (‘עסקים צעירים בינלאומיים’) הממומנת על ידי ארגון גוגל , לתמיכה בעסקים קטנים שנקלעו למצוקה במהלך משבר הקורונה.

קרן שמש, מצטרפת לתכנית תגובה מהירה (תת”מ) של YBI (‘עסקים צעירים בינלאומיים’) הממומנת על ידי ארגון גוגל (Google.org), לתמיכה בעסקים קטנים שנקלעו למצוקה במהלך משבר הקורונה.

הכלכלה העולמית ספגה זעזוע חסר תקדים שנגרם בעקבות משבר הקורונה. שולי הרווח הצרים שמאפיינים עסקים זעירים, קטנים ובינוניים הופכים אותם לפגיעים במיוחד בסביבה של היחלשות כלכלית. למגיפה הנוכחית יש השפעה חמורה במיוחד על בעלי עסקים ויזמים ממגזרים עם מעט נגישות למשאבים כגון צעירים (בגילאי 18-35), נשים, חרדים וערבים ועוד רבים הנאבקים לשרוד את המשבר וזקוקים לעזרה מיידית.

התוכנית החדשה עתידה לענות על צרכים פתאומיים ודחופים העומדים בפני בעלי עסקים צעירים ישראלים מאז פרוץ משבר הקורונה.
מענים אלו כוללים: סיוע בהבנה ומיקסום ניצול סיוע ממשלתי, עזרה בהתאמת תוכניות עסקיות ותכניות עבודה, תמיכה בתעדוף צרכים וייעול הוצאות לטווח הקצר, עזרה בהתמודדות עם אתגרי משאבי אנוש, ולבסוף עזרה בהערכת צרכי הון וגישה לאשראי מתאים.
אנו בטוחים, כאן בקרן-שמש, שתוכנית תגובה מהירה של YBI במימון גוגל תאפשר לנו לספק לבעלי העסקים הישראלים שניזוקו ממשבר הקורונה כלים שיעזרו להם לשרוד את המשבר הזה, ואפילו להתכונן לצמיחה והזדמנויות בעתיד.

 

 

שיתוף: