סביבת העבודה המושלמת 

 

 

 

 


המתחם פונה לתושבי העיר והסביבה במתכונת משותפת של יהודים וערבים. במתחם ניתן למצוא אינטרנט מהיר ללא הגבלה, חלל מודרני הכולל 4 משרדים אישיים, ו- 36 עמדות אופן-ספייס, חדרי ישיבות מפוארים, מטבח מאובזר, אירועי קהילה, מפגשים עם יזמים וסיוע עסקי של קרן-שמש הכולל מנטור לכל יזם, סיוע בכתיבת תוכנית עסקית וליווי בגיוס הון. בנוסף לכך השוכרים מצטרפים לרשת עסקים שמקיימת אירועי קהילה ונטוורקינג בכל חודש. כתובת ההאב: רח' עומר אל ח'טאב 76, כפר קאסם.


השאירו פרטים ותתעדכנו ראשונים!


חללי העבודה במרכז היזמות החדשני של כפר קאסם
צור קשר- קאסם האב

7 סיבות למה כדאי לעבוד במרחב עבודה משותף – HUB

 

אנחנו חיים בעידן של יוזמות חברתיות וטכנולוגיות הנמצאות במגמת צמיחה מתמדת, עידן בו קיימת העדפה ברורה ליזמות עסקית על פני "עבודה כשכיר לכל החיים"…
במציאות כזו, אך טבעי שיצוצו פתרונות יצירתיים עבור עצמאים ובעלי עסקים שמעוניינים לעבוד בסביבת עבודה אנרגטית המאפשרת גמישות מרבית.

ה- האב (HUB) – חלל העבודה המשותף – מציע לבעלי עסקים את הפתרון האולטימטיבי.
זהו מרחב עבודה המיועד לשימוש משותף של עצמאים ויזמים, הנהנים מתשתית משרדית זמינה על-פי דרישה (עמדות עבודה, שירותי הדפסה, חדרי ישיבות ועוד).


אז למה ה-האב יכול להיות בחירה משתלמת במיוחד גם עבורכם?  קבלו 7 סיבות –

 

 1. פתרון פיננסי אידיאלי עבור מיזמים בתחילת דרכם – זקוקים למשרד בו תוכלו לעבוד ולקיים פגישות, אבל לא רוצים לחתום על חוזה שכירות שיכבול אתכם למשך שנים?
  הכירו את ה-האב: 'משרד להשכיר' הפועל בשיטת  חברות במועדון המתחדשת על בסיס חודשי.
  אתם מחליטים כמה לשלם, בהתאם למספר העובדים שעושים שימוש במתחם ולשירותי המשרד הדרושים. וככל שהעסק גדל, השטח שתוכלו לקבל גדל ביחד איתכם – ללא כל התחייבות מראש!
 2. יחד עם השטח מגיעות "טובות ההנאה" – הייחודיות של ההאב היא בכך שמלבד החלל הפיזי אתם נהנים ממגוון הטבות הכוללות, בין היתר (בהתאם למפרט המוצע): חדרי ישיבות זמינים, חדרים פרטיים לפגישות, שירותי קבלה, מיון ושליחת דואר, קפה, משקאות, אוכל לדרך, ואפילו.. חדר כושר.
  עם כל ההטבות שמספק ההאב קל יותר מתמיד למצות את המקסימום מיום העבודה וליצור את האיזון הרצוי בין החיים האישיים לעסקיים.
 3. מקסימום יעילות – כולנו מכירים את זה.. השעון המעורר מצלצל, אבל אין כוח וחשק לקום. כשאתם הבוסים של עצמכם, קל מאד להתפתות ולהתחיל (קצת) יותר מאוחר את יום העבודה…
  וכשאתם עובדים מהבית, לא חסרות הסחות-דעת שגונבות את תשומת הלב לאורך יום העבודה כולו.
  לעומת זאת, כשאתם עובדים מתוך האב, המשמעת העצמית עולה פלאים. ואין כמו עבודה בחברת יזמים ועצמאים המחויבים להשגת מטרותיהם כדי להגביר את רמת היעילות בעבודה ואת המוטיבציה האישית.
 4. יותר גמישות, יותר פרודוקטיביות – הפרודוקטיביות שלכם בשיאה בשעות הבוקר? מעדיפים להגיע ל- 'משרד' בימי שלישי וחמישי בערב? אתם קובעים.
  בין אם אתם עסק של אדם אחד או צוות עובדים, אתם מחליטים כמה ומתי לעבוד; ההאב מאפשר לכם גמישות מקסימאלית, גם מבחינת זמני העבודה וגם מבחינת התשלום לו אתם מחויבים.
 5. הרחבת רשת הקשרים העסקיים – ההאב הוא הסביבה האולטימטיבית לפעילות נטוורקינג וליצירת קשרים עסקיים חדשים.
  מחפשים מעצב גרפי, צלם מקצועי, או אולי עזרה בהנהלת חשבונות? קיים סיכוי מעולה שהאדם שאתם מחפשים יושב במרחק שני שולחנות מכם..!
  ובאותה מידה, אתם עצמכם יכולים להציע את השירותים שלכם לעצמאים שתכירו במרחב העבודה המשותף וכן לקבל הפניות מועילות; כל זאת מבלי להידרש למהלכי שיווק ולהשקעת כסף רב בפרסום.
  כמו שאומרים, חיוך לא עולה כסף ו.. המלצה מפה לאוזן היא הפרסום הטוב ביותר.
 6. סביבת עבודה קהילתית – כאשר העבודה נעשית לאורך זמן מהבית, טבעי להרגיש לפעמים בודדים במערכה..
  הקשרים החברתיים הנוצרים במקומות עבודה שוקקי חיים הם יתרון ממשי; ובזה כוחו של ההאב, שעושה סוף לתחושת הניתוק המאפיינת את החיים כעצמאי.
  בהאב אתם תמיד מוקפים אנשים איתם תוכלו למצוא שפה משותפת; אנשי מקצוע שישמחו לתת לכם עצה בשעת הצורך.
  ההאב מאפשר לכם ליהנות מכל העולמות: גם ליצור הפרדה ברורה בין החיים האישיים לחיי העבודה, וגם לעבוד בסביבה המעודדת פרודוקטיביות וחיבור קהילתי.
 7. הזדמנות ללמוד משהו חדש – ההאב מעניק לכם הזדמנות לעבוד במחיצת אנשים בעלי יכולות וכישורים שונים לחלוטין מאלה שלכם.
  היתרון הגדול הוא שאם אתם שוברים את הראש על בעיה שאתם לא מצליחים לפצח, או אם דרושה לכם פרספקטיבה נוספת על נושא שמעסיק אתכם – ממש בסמוך אליכם יש אדם ששווה לשמוע את דעתו!
  אף פעם אין לדעת מאיפה תבוא ההשראה.. האדם שתפגשו בהאב יכול בקלות להתגלות כאדם הנכון במקום הנכון.

 

האם עבודה בהאב היא בשבילכם?

אם בבעלותכם עסק יציב המבוסס פיננסית, קרוב לוודאי שהצעד המתבקש יהיה לשכור משרדים משלכם.
ואילו אם אתם בשלבים הראשונים של בניית צוות, רוצים ליהנות מתשתית משרדית מסודרת וגם מהזדמנות ליצור קשרים ולקבל רעיונות חדשים – האב יכול בהחלט להיות המקום שאתם מחפשים.

הכי חשוב: כאשר אתם מבלים את יום העבודה במחיצת אנשים כמוכם, באווירה תוססת ופרודוקטיבית – המוטיבציה שלכם עולה ואתם פשוט שמחים יותר!
ואין כמו שמחת עשייה כדי להתקדם בצעד בטוח לעבר כל מטרה שתרצו להשיג.

 

להצלחתכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

צור קשר- קאסם האב