הנחשול 14, ראש העין

ואטרו אדריכלות נוף

“ואטרו אדריכלות נוף” הינו עסק משפחתי העוסק באדריכלות נוף – תכנון ועיצוב גינות. העסק מנוהל על יד אב ובן – שלומי ויובל, ומשלב וותק, מקצועיות וניסיון של מעל 20 שנים עם יצירה וחדשנות.
יובל הנדסאי אדריכלות נוף, אביו שלומי קבלן גינון – ביחד אנחנו מתמחים בעיצוב גינות לבתים פרטיים בכל הארץ. אנחנו מגיעים לשטח ככוח בלתי מתפשר, מבינים את צורכי הלקוח ומתכננים את הגינה לפרטי פרטים. בתום התכנון המעמיק מוציאים את התוכנית לפועל ובונים גינה קסומה וירוקה.

החזון
“כל חיי גדלתי בנירית יישוב קטן בשרון הממוקם בלב יער חורשים ומשם מגיעה ההשראה שלי. יצירה של טבע חי ופורח אצלכם בבית לפי רצונות וחלומות הלקוח.”​​ יובל ואטרו

יובל ושלומי הקימו את “ואטרו אדריכלות נוף”, אחרי שנים של עבודה משותפת בעסק הגינון של שלומי. שלומי גנן במקצועו ובמשך יותר מ-20 שנה מטפל ומקים גינות. יובל התאהב בעבודה, למד הנדסאי אדריכלות נוף, ובתום הלימודים הצטרף לאביו וביחד הם גיבשו את חזון החברה.

היום לקוחות החברה נהנים מכל העולמות. מצד אחד וותק, מקצועיות וניסיון ומצד שני החדשנות והיצירה, המגיעים מהדור הצעיר בעסק, יובל.

“ואטרו אדריכלות נוף” מתמחים בעיצוב גינות מא’ ועד ת’, החל מישיבה עם האדריכל כדי להבין את החזון של הבית, ועד לביקור שנה אחרי הקמת הגינה לראות שהגינה פורחת ויפה.

“אנחנו מאמינים שהגינה או המרפסת הם חלק בלתי נפרד מבית החלומות אשר בניתם לעצמכם. בשביל להשלים את החוויה והחלום שלכם אנחנו פה. בכיף, שמחה ואהבה למקצוע.”

שיתוף:

יובל ואטרו - 0503454600

ואטרו אדריכלות נוף