סניף (ראשי) רחובות,, סניף (מישני) באר שבע

בית הספר להכשרת סטייליסטיות טיפוליות – המכון הישראלי לסטיילינג טיפולי

סטיילינג טיפולי הינה שיטת טיפול חדשה ואפקטיבית. היא מסייעת לנשים ונערות הסובלות מדימוי גוף נמוך ,למי שנמצאת בצומת דרכים וחווה משבר ולמי שמתמודדת עם מחלה או שינוי פיזי. הסטיילינג הטיפולי פותח על ידי עדי לנדאו רון והוא נלמד באקדמיה ובבית הספר להכשרת סטייליסטיות טיפוליות. גם סטייליסטיות רגילות שרוצות להעמיק את שרות הסטיילינג שלהן יכולות להנות מקורסים ייחודים שנבנו עבורן.

הוא נותן מענה לנשים שרוצות ליווי ותמיכה בתהליכי שינוי שהם גם חיצוניים וגם פנימיים.

מבחינה חיצונית, אני מלמדת כל אישה איך להראות הכי מדהים בהתאם לנתונים בטבעיים שלה, מלמדת אותה אלו גזרות,צבעים וסגנונות הכי יחמיאו לה,ומלמדת אותה אייך לקנות באופן מדויק וחסכני.

מבחינה פנימית ורגשית, אני עוזרת לנשים לפתור סוגיות רגשיות שקשורות לדימוי עצמי נמוך,קבלה של שינוי החיים, שינויים סביב קריירה, התמודדות עם בעיות פיזיות וכדומה. תהליך סטיילינג טיפולי הוא תהליך כייפי וחוויתי שמתקיים בבתי קפה, בתוך ארון הבגדים שלך ובמרכזי הקניות. נשים רבות מעניקות לעצמן אותו כמתנת יומהולדת מעצימה לעצמן. זהו יום בלתי נשכח שמשאיר אותך בתחושת “היי” לתקופה ארוכה.

כאשת טיפול,מנחת קבוצות,סטייליסטית ופמיניסטית אני מקדישה את חיי המקצועיים לשינוי והרחבת אידיאל היופי, אני מאמינה שאישה יכולה להראות מדהים בכל גודל,מידה, מבנה,גיל וצבע ואני פועלת להטמעת התפיסה שלי באמצעות הרצאות לקהל גדול (עד 400 איש)בקבוצות קטנות אינטימיות ותהליכיות ובמפגשים פרטניים “אחד על אחד” עם לקוחות. בנוסף,אני מנהלת קבוצת פייסבוק חינמית שנקראת עסוקות(בסטייל) ובה כ7000 נשים שלומדות סטיילינג זו מזו דרך תמונות והשראה.

את לא צריכה לרדת במשקל או לעשות דיאטה כדי להראות מעולה ולהרגיש מעולה, את יכולה להתחיל משיחת טלפון קטנה אליי 😉

 

 

עדי לנדאו רון - 052-5601184

בית הספר להכשרת סטייליסטיות טיפוליות – המכון הישראלי לסטיילינג טיפולי