שדרות עמק אילון 161, שוהם

קאטו מעצבי שיער

שלום,אני רוני בשרטי בעלים של מספרת הבוטיק קאטו מעצבי שיער בשוהם.

המספרה מציעה  את כל שרותי יופי לשיער תוך הקפדה על דיוק,איכות חדשנות והגינות- כמוטו:בריאות השיער חשוב לי ביותר לכן המספרה משתמשת במוצרי השיער והצבעים של מותג העל האורגני Philip Martin’s הכל אורגני ללא אמוניה ללא חומרים מסרטנים.

המספרה האורגנית היחידה באזורנו.

אני מעודכן באופן יום יומי  בכל הקשור לתחום האהוב עלי מכל-אופנת השיער בכל מדיה אפשרית מהעולם,אחד הקווים המנחים אותי זה היחס הבאמת אישי-זו לא קלישאה,אצלי כל לקוחה מתקבלת בזמן ואת רב הטיפול אני מעניק לה ישירות בלי  לחץ ועם המון הקשבה לרצונותיה.

המומחיות הרבה  שלי בתחומי הכימיה, התאמת הצבעים ותוספות השיער, באה לידי ביטוי  כל יום במספרה.

אני מהראשונים בארץ שפיתחו שיטה ייחודית לקשירת שיער לתוספות והארכות ומילוי שיער  אני מייבא שיער בתול טבעי באופן עצמאי.

צבעי שיער, מוצרים איכותיים וטיפולי שיער בלעדיים לפיליפ מרטינ’ס, על בסיס רכיבים טבעיים ואורגניים – ללא כימיקלים, אמוניה, מלחים או חומרים רעילים אחרים. כל צבעי השיער ומוצרי הטיפוח של פיליפ מרטינ’ס מיוצרים בטכנולוגיה חדשנית, ומעולם לא נוסו על בעלי חיים. אנו מזמינים אותך להכיר צבע שיער על בסיס אורגני, מוצרי טיפוח ועיצוב וטיפולים מתקדמים, לשיער טבעי ובריא במראה מושלם.

אם את לא אוהבת מספרות רועשות-המוניות..ובאמת רוצה לקבל שיער בריא ואופנתי תוך שימוש במוצרים הכי איכותיים באוירה נעימה  -בואי לקאטו, ויש גם קפה איטלקי משובח שמחכה לך…

רוני בשרטי,קאטו.

תיוגים:

#hair #hairfashion #instahair #hairideas #brown #blonde #hairdye #brunette #straighthair #perfectcurls #haircolor #style #instafashion #hairdo #coolhair #longhairdontcare #hairoftheday #black #curly #straight #hairstyle #braid #haircut #fashion #braidideas #longhair #hairstyles #haircolour #hairofinstagram                  #extensions#redhair#silverha#ronibasharti #organichairspa #קאטו #philipmartinsisrael #philipmartins #שדרתהמעצבים החלקה אורגנית אורגני בריא טבעי קרטין תסרוקות אולפלקס פיליפ מרטינס שוהם רוני בשרטי בשוהם אומברה בליאז גיא טאנג

שיתוף:

רוני בשרטי - 03-9734055

קאטו מעצבי שיער