שבילים לפלוס

כדי להצליח לקיים את המשפחה שלנו בכבוד לא מספיק להביא הביתה משכורות.

העולם המודרני מציב בפנינו מצד אחד שפע של מושגים, כלים ואפשרויות ומצד שני דורש מאיתנו אחריות אישית ובלי להכיר את המושגים והכלים האלו ולהשתמש בהם בחכמה אנחנו מסכנים את המשפחה שלנו.

שמי שי שמבה, אני יועץ לכלכלת המשפחה בעל תואר ראשון ובוגר קורס מאמנים ויועצים לכלכלת המשפחה של גיל אורלי. כבר מעל עשור שאני עוסק במקביל בהשקעות בנדלן באופן עצמאי וכשכיר.

כיועץ לכלכלת המשפחה אני מוביל משפחות לפעולת להגשמת חלומותיהן.

אני עושה זאת ע”י עזרה למשפחות בבניית תוכניות כלכליות ארוכות טווח שמותאמות באופן אישי לצרכיהן לרצונותיהן ולאופי שלהן. ביצוע התוכניות מביא את המשפחות לייצר לעצמן נכסים והשקעות שיתנו להם בטחון כלכלי תוך מינוף ומיקסום כח העבודה של הכסף שלהם.

בתהליך שאורכו כ-3 חודשים אנחנו מנתחים את המצב הכלכלי הנוכחי של המשפחה, מאפיינים אותה, את הצרכים ואת השאיפות והמטרות שלה ובונים תוכנית כלכלית שמובילה למטרות שלה ומותאמת אישית לצרכים הספציפיים שלה. לאחר מכן עוברים לשלב המעשי ובו מורידים את התוכנית הכלכלית מרמת הרעיון לרמת הביצוע כאשר לאחר חודש אנחנו נפגשים ומבצעים את השינויים הנדרשים (אם נדרשים) בתוכנית ולאחר מכן ממשיכים בליווי למשך 3 חודשים נוספים.

 

אני מציע תהליך ליווי ארוכי טווח, פגישות יעוץ חד-פעמיות והרצאות.

אז כדי לייעל את כלכלת המשפחה שלכם, בין אם לצאת מחובות ובין אם לייצר ביטחון כלכלי לעתיד. אתם מוזמנים לפנות אליי לפגישת היכרות בלי עלות ובלי התחייבות.

 

יש לכם דילמה כלכלית ספציפית? מוזמנים לתאם פגישת ייעוץ ממוקדת

 

שי שמבה

שיתוף:

שי שמבה - 0523115208

שבילים לפלוס