צוחר, מ.א אשכול , צוחר

שחף פרויקטים

שחף פרויקטים הינו עסק שהוקם על ידי אנוש שחף בשנת 2013, השירות מתבצע בעיקר באיזור הדרום, ומהותו ביצוע פרויקטים בגובה, אנו מספקים פתרונות לעבודות מורכבות אשר מצריכות בעיקר גישה בסנפלינג. העבודה נמצאת על קשת רחבה של שירותים כשביניהן אנו עוסקים ב:

-הדרכות לעובדי גובה כללים- בשנת 2007 יצאה התקנה לעבודה בגובה המחייבת כל עובד שעונה להגדרה של עובד גובה לעבור הדרכה, אנו מספקים הדרכה בגובה לקבוצות של עובדים, מפעלים וארגונים גדולים.

-הרחקת יונים- זהו התחום המוביל בחברתנו, כיום ציפורים, בעיקר יונים, מהוות מטרד בכל הארץ בין אם במגזר הפרטי ובין אם בתעשייה. היונים מלכלכות מאוד אזורי מחיית אדם, מקננות וגורמות למפגעים ברמת הרכוש וברמת הבריאות, זוהי בעייה שכדאי מאוד לטפל בה. ניתן להרחיק את הציפורים עלידי רשתות, דוקרנים, מלכודות ועוד. אנו נותנים מגוון רחב של פתרונות בתחום.

-ניקוי חלונות- עם הבנייה המתפתחת אנו רואים עוד ועוד שיטות בנייה שמשלבות מסכי חלונות בבניינים גבוהים, במיוחד באיזור הדרום ישנו צורך לנקות את בחלונות מאבק ולכלוך מצטבר, הניקוי יכול להתבצע על גבי פיגומים ממוכנים. במקומות שאפשרות זו לא קיימת, ניתן להגיע על ידי עבודת חבלים.

-שיקום מבנים- כשבניין ישן או קיימת פגיעה כתוצאה מרטיבות, שריפה או גורמים נוספים, חשוב לתקן כדי שהפגיעה לא תתפשט ותתרחב וגם כדי שערך הנכס לא יפגע. אנו מבצעים תיקוני בטון, טיפול בברזלי הזיון והשלמות נוספות לפי הצורך.

-התקנות מורכבות- בעצם אנו מבצעים כל עבודה שדורשת עיסוק בגובה, לדוגמא עבודות על תרנים, התקנת מצלמות, לווינים, מפרטים הנדסיים ועוד.

-חיזוק והשלמת אריחים- בהרבה מבנים בארץ בחלוף השנים או כתוצאה מרטיבות או עבודה לא טובה מתחילה תופעה של ניתוק אריחים מהקירות החיצוניים של המבנה. דבר העלול לגרום נזק רב וכמובן מסכן חיים, הפיתרון הינו חיזוק האריחים עלידי ברגים, במקומות בהם כבר נפלו האריחים יש לתקן ולהשלים כדי להחזיר את ההרמוניה ושלמות המבנה.

-איטום קירות חיצוניים- אנו מבצעים את כל סוגי עבודות האיטום למעט איטום גגות (עבודות זפת).

-התקנת ותיקון מרזבים- כאשר אין תעלות מיים מסודרות נוצרות בעייות רבות, הצפות, שלוליות, ומפגעים נוספים. אנו מתקינים מרזבים בכל גובה, מתקנים ומשחררים מרזבים שנסתמו.

שיתוף:

אנוש שחף - 050-3833143

שחף פרויקטים