נחשולים \ תל אביב, נחשולים \ תל אביב

DANA KRESPI JEWELRY

DANA KRESPI JEWELRY הוא מותג בוטיק לעיצוב תכשיטים, טבעות אירוסין וטבעות נישואין

החיים הובילו לכך שאנו גרים באותו הבית שהיה של סבי וסבתי ז”ל  וחדר עבודתי הוא אותו חדר העבודה של סבי ז”ל  שהיה שען ואמן בו – בתור ילדה ישבתי שעות צופה בו עובד.

עיצוב  פוגש אותי במקום מאוד רגיש וסנטימנטלי , מנגן לי על ערכי המשפחה , זכרונות וסיפורים – כשאני מעצבת תכשיט אני מדמיינת  קופסאות התכשיים של אמי , כל תכשיט עם סיפור מסעו, וכך אני מתיחסת לכל תכשיט היוצא מידי – יום אחד יהיה של בת , של נכדה – יספרו עליו את סיפורו .

ללוות אנשים ברגעים כה מיוחדים וחשובים בחיים זו ברכה- הצעת נישואין וחתונה בהמשך לידה ועוד אחת , החלפת קידומת – מרגש אותי דרך התכשיט להיות חלק ברגעים משמעותיים אלו.

ישנם שני פנים לעסק – העיצוב האישי – נפגשת עם הזוג או בחור צעיר המתכנן הצעת נישואין , שומעת את הסיפור שלהם האישי – סיפור ההכרות, תחומי העניין קווי אופי ותוך כדי הפגישה מעצבת תכשיט ייחודי – בהשראתם.

פן נוסף הוא הקולקציה –  שנעשתה בהשראות הלקוחות מעולמי ושורשיי – אירופה הקלאסית ( אר נובו, אר דקו), ווינטג, מוטיבים מהמזרח העתיק והרבה טבע וים. גם בהשראת דגמים קודמים שעשיתי ואהבתי מאוד . הקולקציה מתאימה לכלות שאוהבות עיצוב , הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, שמאמינות באמת החומר ובאיכות , אוהבות הווינטג והקלאסיקה.כלות  שבתפיסתם התכשיט הוא יצירה על זמנית , פריט שנכנס למשפחה ויום אחד יעבור הלאה לבת או נכדה ויספרו להן עליו .

ניתן לקבוע פגישה בתאום מראש בסטודיו בנחשולים או בתל אביב במספר 052-5758655

 

 

שיתוף:

דנה קרספי שמעוני - 052-5758655

DANA KRESPI JEWELRY