הדישון 4 (מלחה), ירושלים

XO

XO

המותג מציע קולקציית בוטיק של שמלות ערב ואירועים במידות 42-60 ונוצר על מנת לתת מענה לנשים ובחורות צעירות הנחשבות מידות גדולות בארץ, בתחום של בגדי ערב ואירועים. השמלות מיובאות מניו יורק ונבחרות בקפידה לאחר סינון ומחשבה על מנת להביא את הגזרות והבדים המחמיאים ביותר לגוף האישה

♥ הסיפור מאחורי ההקמה

ההשראה להקמת המותג הגיעה בעקבות סיפור משפחתי. אחותי הקטנה נחשבת בארץ מידות גדולות, לפני כשנה בזמן שנסעתי איתה ברחבי הארץ אחרי חיפוש שמלה לחתונת חברתה הטובה, מצאנו בעיקר שמלות שחורות, יקרות וללא שום ייחודיות. בנוסף לכך, הייתי עדה ליחס מזלזל כלפיה ובעקבות הקושי שהיה לה החלטתי שצריך לעשות שינוי ולהקים את XO .

החזון

להביא בשורה חדשה לעולם האופנה הישראלי כל שמלה היא One Piece  כלומר אין עוד כזאת וזה בדיוק מה שהמותג נועד להעביר התחושה של היופי הייחודי, הבלעדי והמתאים לכל אחת.

זה גם הסלוגן שלנו ב  XO

ואותו אנו שואפים לחזק

“Be Your Own Kind of Beautiful”

המותג מושתת על העצמה נשית, חוויה, אסתטיקה בלתי מתפשרת ומקצועיות.

המידות הן 42-60, שמלות בצבעים שונים, בגזרות שונות וייחודיות למותג.

המחירים נעים בין 850-550 ש”ח לשמלה.

ניתן להשיג: בשואורום בשכונת מלחה בירושלים, בתיאום מראש ♥

ישנם אזורים בארץ אליהם אנו מגיעים באופן אישי לבית הלקוחה ♥

 

מבחינת חשיפה – הייתה ידיעה אודות המותג בעיתון ידיעות אחרונות במוסף “ממון”.

 

בעמוד הפייסבוק שלנו XO Israel שיתפנו תכנים הקשורים לדוגמנית העל הבינלאומית אשלי גרהאם והיא ראתה זאת דרך עמוד האינטסגרם שלנו  (xo_israel) ועשתה לנו לייק!

 

ב XO יש לנו מבצעים מיוחדים מידי חודש- מבצע החודש נקרא: PROM כל אחת שמגיעה לקנות שמלה אצלנו לכבוד נשף הסיום שלה מקבלת שובר לפדיקור/מניקור לבחירתה.

 

בנוסף לייחודיות של השמלות עצמן, יש לנו שירות מיוחד בו אנו מגיעים לבתי לקוחות ללא כל התחייבות, עם הפריטים אותן בחרו מראש ולפי המידה המבוקשת כך שהן יוכלו למדוד בנוחיות בביתן.

 

xo

שיתוף:

עדי אברס - 052-2409912

XO